نتایج جستجو برای عبارت :

شبی با C8H10N4O2 اضاف

امروز همش به خواب گذشته. این مواقع احساس خوبی ندارم از اینکار یه جورایی عذاب وجدان میگیرم  که اضاف میشه به اون حس ناخوبم و بدترم میکنه. درس هم که اصلا نخوندم. و بودجه بندی امروزم اضاف میشه به فردا!
فیلم last vegas  دانلود کردم برم ببینم بلکم با احساس بهتری خوابیدم
این که شب ترسناکی بود در آن شکی نیست.
بدنم می‌لزید. انگار وجودم در هم می‌پیچید و گره می‌خورد. میخواستی بازش کنی کل نخ می‌گسست و دوباره به نخی دیگر از وجودم گره، کور میکرد.
هر ازگاهی سایه ای از کنارم رد می‌شد یا سوسکی روی میزم راه می‌رفت. توهم هایی که نمی‌شود نامشان را توهم گذاشت.
با دستان لرزان و انگشتان یخ زده صفحه ها را رد می‌کردم. تا جایی که می‌شد قوز کرده بودم. با تمام سرعت، و بی کیفیت ترین حالت، و حواس پرت ترین چشم هایی که تا آن زمان دا
دارم پیش مشاورم و دوباره از نظرم همه چی گل و بلبله ولی شب دچار افسردگی حاد میشم.من میدونم!!!(با لحن اون آقاهه تو اون کارتونه بخونین)
هوا چقدر آلودست.نفس نمیشه کشید.
بعد یه هفته بریم از نت دانشگاه مستفیض شیم.مسخره‌شو درآوردن دیگه
کرایه تاکسیای ما که اضاف شده.شمارو نمیدونم

من یکم workaholic هستم. معتاد به کار، بهم بگن برو این کار رو انجام بده، اون هدف ما هست، اون قضیه.. اون قضیه رو باید انجام بدیم.
حالا نشستم جاییکه همه کارها رو کردم. یه سری کارها داره از جلو میاد نزدیکم که خیلی مبهم و خیلی چالشیه که فقط اضطراب میاره و بس.
انگیزه؟ خیر.   امید؟ خیر.   اضطراب؟ بله.
با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

یکی از بچه هامون هست که اسمش قابلیت فامیلی شدن داره(مثلا مثل حسن که میتونه حسنی شه) و همینطور اسم و فامیلش برای من یکی یکم گیج کنندسمثلا وقتی اسمشو میشنوم اول فکر میکنم خب این اسمش بود یا فامیلیش
خلاصه اینکه وقتی گاها بهش پیام میدم صدبار پیام رو میخونم که وقت خدایی نکرده به اسمش "ی" اضاف نکرده باشم و صداش نزده باشم اونجوری
سربازی یعنی تحمل روزهای تکراری ، تحمل بی احترامی ، تحمل سختی و شکستن غرور . 
سربازی تموم میشی  مطمن باش این شب بیداری های ، این اضاف ها ، این پست های ، این توهین ها ، و بی احترامی ها یه روزی تموم میشه کاش اون روزی که تموم میشی باشم اینجا بنویسم . و این داستان تمام سربازی 
بیست و یک اردیبهشت نود و نه . 
پی نوشت :  بسیار بسیار این جسم در این روز ها خسته س 
اصطلاحات کاربردی در زبان گیلکی
بخش یکم (شماره ۱ تا ۵۰)
بخش دوم (شماره ۵۱ تا ۷۰)
بخش سوم (شماره ۷۱ تا ۸۰)

اصطلاح ۸۱ام✔️ «دیلء شیرین انار وأسئن»◼ مفهوم: ناجه دأشتن؛ خوش خیالی گودن جومله دل: هچی تی دیلء شیرین انار وأنسین! او لاکو تره نیا انی نؤکونه.(=هچی خؤرء اومیدوار نؤکون، ...)
اصطلاح ۸۲ام:✔️ «توک دأشتن»◼ مفهوم: سؤخؤن گوتنِ مئن خجالت نکشئن جومله دل: کیجه توکی دأره!(ف: دختره عجب زبونی داره‌!)
اصطلاح ۸۳ام:✔️ «توک توک گودن»◼ مفهوم: عصبی‌واری گو
خیلی وقت بود وبلاگ چک نکرده بودم، اصلن یادم رفته بود دنیای وبلاگ هست. خب از خودم بگم که سر در گم موندم بین چند مقوله و نمی دونم چی کار کنم فقط منتظر و امیدوارم آب منو به دریا ببره. بین علوم کامپیوتر، برنامه نویسی و یه چیزای دیگه که به خودم مربوطن شاید هم بیشتر به بقیه مربوطه تا خودم گیر کردم. شک دارم و نمی تونم کاری رو درست انجام بدم چون مطمئن نیستم می خوام حتی سال دیگه تو ماکس پلانک، لاجیک وریفیکیشن بخونم یا کافه بازار کار کنم و مسائل بعد از تمو
شرارت کانالهای زنجیره ای....
همین کانالهای طنز و فان زنجیره ای که از یک اتاق جنگ روانی امنیتی آلوده مدیریت میشوند ،وقتی خبر حرکت یک ناو آمریکایی را میخواستند منتشر کنند خیلی جدی پای کار جنگ روانی آمریکاییها آمدند و کارشون شده بود ترساندن جدی ملت از جنگ ....
اما حالا که محرم رسیده تا در توان دارند با انواع و اقسام مطالب و کلیپ و تصاویر با ظاهر طنز و تمسخر بدنبال سخیف کردن عزاداری سید الشهدا هستند.....
باور کنید تاریخ در حال تکرار است فقط کمی ابزار
از وقتی خدا قسمت کرد و پسر هم به جمع خانواده اضاف شد ، برنامه خواب هم به هم ریخت بخصوص برای همسر !! هر از چند وقت با همسر صحبت می کردیم که ای کاش می شد که حسین صبحا دیرتر بیدار بشه و بجای این که قبل ناهار بخوابه ، بعد از ناهار بخوابه که همه با هم بتونیم بخوابیم خیلی خوب می شه !!
از این بحثا وقتایی پیش میاد که یکم بیشتر از روزهای دیگه ، بی خوابی اذیتمون می کنه که آخرینش همین چند روز پیش بود امّا این بار به یه نتیجه دیگه رسیدیم که ای واااای برنامه خواب
وای الان دیدم یه خبر زده دانشگاه ها تا15فروردین تعطیلن
نه تروخدا
نه تروخدا
نه تروخدا
ما همینجوری تا اخر تیر میرفتیم الان با این اوصاف فک کنم ترم6تموم شه مستقیم فرداش باید بریم سرکلاسای ترم7
مورد بعدی اینکه ما دوتا بخشمون بعد از عید بود الان رادیو و پروتزم اضاف شد بهش وای خدا:(
من حاضرم برم سرکلاس بخدا
درسته رادیو از نظر من کثیف ترین بخشه چون از صبح حداقل با7-8نفر سرکار داری ولی بخدا راضی نیستم کلاسای تئوریمون تشکیل نشن
همینطور ما این ترم تشخیصی
دانلود موزیک ویدئو   حجم: 10.6 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دانلود آهنگ   حجم: 6.5 مگابایت

⁉️ آیا  .......⏰در تدریس پیام آسمان وقت اضاف می آوردید؟♻️به دنبال مدیریت وقت اضافه کلاس خود هستید؟⚡️ در سر کلاس درس  پیام های آسمان کلافه هستید؟✅ به دنبال منبع کمک آموزشی استاندارد و معتبر برای رفع این مشکل می گردید؟راه حل آن پیش ماست، ما هم این مشکل را داشته ایم!برای حل این مسئله سال ها اندیشده ایم و با طراحی و تولید کتب کمک آموزشی پیام نسیم این مشکل را مرتفع ساخته ایم. تمام مطالب کتاب را به صورت یکجا و آماده شده همراه با سوالات مفهومی - عم
در واقع روز نوشته ولی بس که اتفاقای مختلف توش افتاده میشه شلم شومبا هم حسابش کرد ، اخرشم چتم با دختر تپله !!!
 صبح راه افتادم رفتم سر قرار تا با افسون با هم بریم دانشگاه ، اولش کلی تو بارون وایسادیم بعدشم تا دانشگاه درحال تعریف بودیم .
افسون هی میترسه کسی مارو با هم ببینه و برامون حرف در بیارن ، در واقع تا جایی که میدونم اکثرا اگه خبر نداشته باشن فکر میکنن ما با همیم ، دقیقا هم هر سری یکی یجایی ما دوتارو با هم میبینه . _دو دسته تو سالن وایساده بودی
۱- استاد به رفیقم گفت چرا کنفرانستو اماده نکردی !!!گفت استاد ما سیل زده ایم گفت کو شاهدت !؟ من پاشدم گفتم استاد راست میگه تو یه شاخه گیر کرده بود ما خودمون نجاتش دادیم
 ۲- تا حالا همزمان با چند نفر چت کردین !!!؟؟ من با ۴یا ۵ نفر +۲تا گروه همزمان چت کردم !!! یعنی همه هم دست به تایپشون قوی ! گروه هام فوق فعال !!!جوابم نمیدادی هم ناراحت میشدن یعنی رسما دهنم اسفالت شد
 ۳-تو واحد با آ داشتم میرفتم ، از قبلش ما بزن بزن داشتیم ، نشست صندلی کناریم ، اول با تهدی
سوال مطرح شده در تاریخ 25/09/1398 ساعت 01:19 توسط محمدسجاد هیروندی:
+سلام و خداقوت به پرسنل عزیز پایگاه سایبری
مختصر سوالی دارم که فراموشم شده و هرچقدر هم که تو جزواتم میگردم اون رو پیدا نمی کنم، 
من یه listview دارم که به بانک اطلاعاتم متصل هستش و می خوام مثلا زمانیکه یه اندیس رو انتخاب کردم یا اصلا جستجویی انجام بشه، علاوه بر اینکه توی لیست جستجو انجام بشه، میخوام اون انتخابی که شده رو ببینم، درواقع focuse بشه روی اندیسی که انتخاب کردم؛ 
تو ذهنم این کد ا
دوباره شهر آمل شورش بوه دعوا خاطر ته سیو چشم بوه راه جاده هراز چهوارش بوه نامرد دلبری دل چه خش بوهموسیقی محلی ای دیگر هم اکنون با عنوان دانلود آهنگ مازندرانی بسیار زیبای دوباره شهر آمل شورش بوه خوانده شده توسط نیما مهدوی و محمد کریمی با بهترین کیفیت و سرعت موجودمحمد کریمی و با همکاری نیما مهدوی پوریا گلردی کلاغ که نتونه ادای عقاب ره در بیاره بزن دکمه رهآهنگساز.. علی اسدی -- میکس و مستر .. پوریا گلردی
منبع...  دانلود آهنگ دوباره شهر آمل شورش بوه
دوباره شهر آمل شورش بوه دعوا خاطر ته سیو چشم بوه راه جاده هراز چهوارش بوه نامرد دلبری دل چه خش بوهموسیقی محلی ای دیگر هم اکنون با عنوان دانلود آهنگ مازندرانی بسیار زیبای دوباره شهر آمل شورش بوه خوانده شده توسط نیما مهدوی و محمد کریمی با بهترین کیفیت و سرعت موجودمحمد کریمی و با همکاری نیما مهدوی پوریا گلردی کلاغ که نتونه ادای عقاب ره در بیاره بزن دکمه رهآهنگساز.. علی اسدی -- میکس و مستر .. پوریا گلردی
بچه بودم.یک شب بهاری بود.آسمان ساکت اما پرهیاهو بود.داشتم بین درختان برای آتش هیزم جمع میکردم.میدانم عجیب است اما حس کردم درختان با هم حرف میزنند.اما جنس صدایشان مثل همیشه آرامش بخش نبود.بوی خوبی نمی داد.آتش را کنار دو دوست دیگرم روشن کردم.آتش هم ناله هایش سوزان بود.باز دچار آن حالتم شدم.حسی شبیه به مور مور وجودم را فرا گرفت.کمی گذشت.سگِ نگهبان شروع به واق واق کرد.دیگر با سگ ها آشنا بودم.میدانستم خبری است.بلند شدم به بالای بوم رفتم.دیدم نزدیک ب
تو این تقریبا سه روزی که از قطع نت میگذره .....
من احساس میکنم ارامش بیشتری در ذهنم دارم که شاید کمتر به این فک میکنم برم ببینم کی چی پست گذاشته و فلان.
فقط اون بنده خدایی که باهاش حرف میزدم یهو غیب شدنم رو چجوری ارزیابی میکنه البته اگه بره سایتهای خبری همه چی دستش میاد.شاید نگرانمه شاید احساس میکنه از دست خلاص شده یا  اصلا به این فکر میکنه دیدی اینم بی وفا بود و فلان و فلان و...
به اینترنت بی اندازه وابسته بودیم و هستیم!کاری با چک کردن شبکه های اجت
سلام دلبرا
من یه یک ساعتی هست ازسرکار رسیدم خونه اصلاهم حالم خوب نیست چهارشنبه عرضه اولیه است و کارگزاری غلغله سیستمها هم همش قطه، خیلب فحش میخورم، خیلی سعی میکنم پارتی بازی نکنم، ولی تریون میاد خرابش میکنه امروز واقعا نابودشدم چرا هرروز من باید دروبار کنم برم زودتر ازاون؟و اون دیربیاد؟چرا تایم معاملات باید اقا فقط معامله کنه من کار کنم؟وبعدم من تاالان کارکردم اون زنگ بزنه به مدیر بگه اقا تاالان شرکت بودیم ما، اون تشکر کنه، پس من چی؟این

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

تمرینات تاباتا تمرینات پیشرفته ایه که شمارادر راه فیتنس برای اندامی فیت و آمادگی جسمان برخوردارخاهد کرد، این نوع تمرینات را در تمرینات هفتگی خود بگنجانید که به شما کمک خواهد کرد  تا ضمن کا
انواع بازاریابی
1) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، به این میگن بازاریابی مستقیم
2) شما در یک مهمانی به همراه دوستانتون، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله یکی از دوستاتون میره پیش دختره ،به شما اشاره می کنه و می گه : " اون پسر ثروتمندیه ، باهاش ازدواج کن" ، به این می گن تبلیغات
3) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا
این دامن مدل طبقاطی هست تعداد طبقه دلبخواهی هست و بسته به دو چیز دارد:
یکی قد که هرچه بلند تر باشد ارتفاع طبقه ها بیشتر است و هرچه کوتاه تر ارتفاع کمتر
دو به مقدار پفی که می خواهیم داشته باشیم اگه بخواهیم پف تر باشد طبقات نزدیک تر و ارتفاع ار کوچک به بزرگ و تعدادشان بیشتر 
در این مدل از حریر برای رویه دامن و تور ارگانزا که باعث پف دار شدن آن میشود که زیر حریر دوخته می شود و ارتفاع آن کمتر از حریر رویه هست
و ساتن که لایه آخرین هست که طبقات را به هم
این خون برکت دارد !
یعنی تقویم جدیدی باید ساخت و مبدا آن را شهادت یاور امام زمان (عج) ،قاسم سلیمانی تعیین کرد .
این تقویم وقتی به مقصد میرسد که هژمونی کثیف عنریکا بر دنیا پایان یابد و انشالله بیرق عدالت خواهی به دستان مهدی قائم آل محمد (عج) داده شود .
ترسوها ،وطن فروشها و مال پرستان و کسانی که شکمشان را از مال حرام پر کرده اند و حرف حق را نمیفهمند را از زندگی تان حذف کنید که قطره های خون قاسم عزیزمان به رودی تبدیل خواهد شد و شالوده ی نظام خون ریز
کله گردالی صحبت میکنه
میخوام براتون یه خاطره ی خنده دار از بچگیام تعریف کنم که همین الان یادم افتاد
وقتی بچه بودم ما همیشه تو کوچه در حال بازی بودیم،من و سه تا صمیمی تربن دوستام تو اون دوران.از صب ساعت ۸ بیدار میشدیم تو کوچه بودیم و تا ساعت ۱۲شب تو کوچه ول میگشتیم ، دعوا میکردیم ، بازی میکردیم ، خرابکاری میکردیم و بچگی میکردیم.یادمه سال اولی بود که تصمیم داشتم روزه بگیرم ، چند روز روزه رفته بودم و حسسابی به خودم افتخار میکردم:) اما رفقام(که ای
 موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگاندرجمع مردم شهرستان خارگقسمت اول:این میرساند که امت اسلام هنوز امت اسلام است. امت اسلام یعنی امت جمع، نه امت متفرق، اگر امتی دیدید متفرق است دلش به دل برادرش راه ندارد. دست کمک به سوی برادر ندارد‌ آن نمی تواند ادای امت اسلام بکند. رسول الله میفرمایند: المومن للمومن کالبنیان یشد بعضه بعضا مومن برای مومن چون ساختمان است که هم دیگر را نگه می دارد. من یک سوال از عزیزان دارم: همه آن آجارها و مصالحی که در یک ساختمان
 موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگاندرجمع مردم شهرستان خارگقسمت اول:این میرساند که امت اسلام هنوز امت اسلام است. امت اسلام یعنی امت جمع، نه امت متفرق، اگر امتی دیدید متفرق است دلش به دل برادرش راه ندارد. دست کمک به سوی برادر ندارد‌ آن نمی تواند ادای امت اسلام بکند. رسول الله میفرمایند: المومن للمومن کالبنیان یشد بعضه بعضا مومن برای مومن چون ساختمان است که هم دیگر را نگه می دارد. من یک سوال از عزیزان دارم: همه آن آجارها و مصالحی که در یک ساختمان
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
در نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .
در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .
این سایت کلیکی ایرانی د
قسمت اول را بخوان قسمت 10
یه چیزی تو گلومه که انگار می خواد بفرستتم پیش تو. به جون تو من راضی ام اما دریا چی می شه؟ راستی نگرانش نباشی ها. گفتن مریضه ولی من خوب می شه؛ قول می دم.
بابا هم خوبه، فقط به من می گه برو. تو بگو کجا برم؟ هر جا بگی من می رم، بدون چون و چرا. اما می دونم می گی بمون و مقاومت کن دخترم
آخ...آخ مامان. می بینی چه قدر عقده ای شدم. مهتاج ذره ای محبتم. انقدر که وقتی یه روشنایی حتی توی چاه ببینم می رم سمتش.
صدای پا پشت سرم آمد. با درد صورتم را
_پلن باینری 09058042795

یک دست راست و یک دست چپ و هر شخص فقط دو تا زیر شاخه داره که هرکدوم به همین صورت زیاد میشن.
فقط یکبار خرید تنها یکبار خرید و شما عملا به بازار صنایع دستی ساخت ایران کمک میکنی تا رونق خودشو حفظ کنه و اصل قانون سرمایه گذاری حفظ میشه و این نتورک شمارو به فروشنده تبدیل نمیکنه
خرید یک ملیون و صد هزار تومنی دو ملیون و دویست هزار تومنی سه ملیون و سیصد هزار تومنی 
که به یک امتیازی و دو امتیازی و سه امتیازی معروف هستند.و تفاوت هایی ب
_پلن باینری 09058042795

یک دست راست و یک دست چپ و هر شخص فقط دو تا زیر شاخه داره که هرکدوم به همین صورت زیاد میشن.
_فقط یکبار خرید و شما عملا به بازار صنایع دستی ساخت ایران کمک میکنی تا رونق خودشو حفظ کنه و اصل قانون سرمایه گذاری حفظ میشه و این نتورک شمارو به فروشنده تبدیل نمیکنه
_خرید یک ملیون و صد هزار تومنی
دو ملیون و دویست هزار تومنی
سه ملیون و سیصد هزار تومنی 
که به یک امتیازی
دو امتیازی 
و سه امتیازی معروف هستند.
_بعد از ثبت نام و خرید نوبت معرف
هر کار کردم خوابم نبرد!البته اینکه سیم کارتمو بعد از چند وقت روشن کردم و ایرانسل بهم نت رایگان داد هم بی تاثیر نبود :)))ساعت ۵ لامپ رو روشن کردم،پله هارو رفتم پایین و ح رو صدا زدم بلند شه درس بخونه،انگار صدام رو نمی شنید،چند بار گفتم ۸ تا ۱۳،چیزی نخوندی،تا بیدار شه[خودش میخواد اینطور صداش بزنم!]
بعدش برگشتم تو پناهِ امن کوچیکم!ترازو رو گذاشتم تو گوشه ی سرامیکی سمت چپ و با حالتی خنثی رفتم روش!۷۲/۹،سه روزِ ک مجددا رژیم رو شروع کردم،چند روز قبل یاد

اسباب بازی 58 قطعه پارک شادی happiness park toy   ساخت شرکت معروف تک توی tak toy می باشد که سالیان درازی است به تولید اسباب بازی های فکری و هوشی معروف است. تخصص شرکت تک توی در طراحی و تولید بلوک های ساخت پارک و کلبه های جنگلی می باشد و از معروف ترین و با کیفیت تررین اسباب بازی های تولیدی در ایران است.
از مزیت های این محصول همراهی دو عدد عروسک لگویی به اسم تارا و توکا (tara & tuka) است که چند سالی می شود به محتویات داخلی این محصول اضاف شده اند و بر جذابیت آن ا
از امروز که اینترنت ما وصل شده است نمی‌دانم به کدام کارم باید برسم. اینقدر کارهای تلنبار شده جمع شده است که حالا بیشتر درک می‌کنم که دنیای بی‌اینترنت شبیه شوخی بیش نیست. بدون اینترنت دنیای ما انگار یک چیزی کم دارد. این را کسی می‌گوید که اینترنتی هم آنچنان نیست و فقط برای کارهایش از اینترنت استفاده می‌کند.
همیشه و همه وقت بخاطر کم حضور داشتن در شبکه‌های اجتماعی و دیر جواب دادن‌ها مورد مواخده دوستانم بوده و هستم. امروز سری به اینستاگرام و
_پلن باینری 09058042795

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند پرواز را بیماری می پندارند
_فقط یکبار خرید و شما عملا به بازار صنایع دستی ساخت ایران کمک میکنی تا رونق خودشو حفظ کنه و اصل قانون سرمایه گذاری حفظ میشه و این نتورک شمارو به فروشنده تبدیل نمیکنه
که به یک امتیازی
دو امت
تفاوت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی✅مبلغ پرداختیدر بیمه های عمر مبلغ پرداختی به دلخواه بوده فرد میتواند با هرمبلغی خود را بیمه کند.در بیمه تامین اجتماعی مبلغ حق بیمه توسط کارشناس بیمه با توجه به شغل و میزان درآمد بیمه شده ۲۰ درصد درآمد ماهانه تعیین میشود و مبلغ حداقل برای بیمه شدن ۲۵۰ هزارتومان در ماه می باشد.✅مدت قرارداددربیمه های عمر مدت قرارداد به انتخاب خود شخص بوده و از ۵ تا ۳۰ سال می تواند انتخاب کند.دربیمه تامین اجتماعی مدت قراردا

‌از وقتی که پست دادن‌هامون توی برجک تموم شد و تقسیم شدیم و به لطفِ رشته‌ی دانشگاهیمون، بهداریِ پادگان رو زدن پشتِ قباله‌مون یه ماهی می‌گذره. بهداری جای خوبیه. ینی در بیابان لنگه کفش هم نعمت است به هر حال. می‌دونین که چی میگم؟ یکی از بهترین فایده‌های اینجا اینه که همه بهت وابسته‌ن! از سرداری که دماغش فین‌فین میکنه و باید چارتا آمپول و سرم بخوره تا برگرده به حالتِ قبل و به بقیه زور بگه تا سربازی که غیبت کرده و به زور رفته از یه ننه مرده‌
همسرم ازم خواست که از انبار براش یه روسری ببرم ، من هم در ابتدا تصمیم گرفتم که یه طرح رو انتخاب کنم و براش ببرم امّا باز به خودم گفتم نه تو که چند روز دیگه بر می گردی یه بسته از روسری رو ببر که بر اساس سلیقه خودش انتخاب کنه و هر چی که اضاف اومد رو برگردون . به لطف خدا به نسبت اطرافیانی که دیدم خیلی قانع هست اصلا همین که من رو انتخاب کرده یعنی قناعت ..
لازم بود اسم قناعت رو بیارم چون برای درک مطلب خیلی کمک کنندس که در ادامه عرض می کنم .
کسی که مطمئن بو
_پلن باینری 09058042795

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند پرواز را بیماری می پندارند
که به یک امتیازی
دو امت
طرز تهیه انواع سالاد 
سالاد باپروتین
باتوجه به اینکه هوا گرم و تابستانی است. خوردن یک سالاد پرانرژی، پیش از صرف شام و یا حتی به جای شام و پس از خوردن یک افطاری مفصل برای سلامتی بسیار مفید است.
این سالاد اگرچه پرانرژی است ولی به آن دسته از افرادی که رژیم کم کربوهیدرات دارند، توصیه می‌شود.
مواد لازم برای 4 نفر:
لوبیا سبز
115 گرم 
کاهوی معمولی و کاهوپیچ
115 گرم
خیار متوسط
یک عدد 
گوجه‌فرنگی ریز
4 عدد
کنسرو تن‌ماهی یک عدد
تخم‌مرغ 4 عدد
تربچه متوسط 5
_پلن باینری

که به یک امتیازی
دو امتیازی 
و سه امتیازی معروف هستند.
_بعد از ثبت نام و خرید نوبت معرفی سیستم

Wedding Pack - White Roses مجموعه ای از عناصر مورد نیاز برای طراحی ویدیو عروسی شماست
این پروژه بسیار زیبا رو از دست ندین  که خیلی کارآمد و زیباست .میتوانید برای کلیپ پایانی فیلم عروسیتون ازش استفاده کنید و یک کلیپ زیبا طراحی کنید.
.همچنین می توانید به عنوان پروژه ای جداگانه برای اهداف مختلف از جمله مراسم عروسی-نامزدی-افتتاحیه فیلم-نمایش اسلایدشو و ....استفاده نمایید.
شما فقط کافی هست تصاویر و فیلم های خود را اضاف کنید متن ها را ویرایش کنید و خروجی خود ر
ساعت شش و نیم از خواب بلند میشه.تا یک ربع به هفت دوش میگیره.تا هفت و ده دقیقه صبحانه میخوره.بعد راه میوفته تا سر هشت محل کارش باشه.محل کار میتونه شماره 726 برادوی،NYU Physics depatment باشه یا NASA یا یه موسسه تو کانادا یا رصدخونه mauna kea در ارتفاع 4205 در جزیره هاوایی یا یه دبیرستان وسط تهران.
شاید بلندپرواز نباشم ولی اهل خیالپردازی هستم.اکثر تکنولوژی الان در خیالات ژول ورن ساخته شده بود.
دوران کورونا و پساکرونا قطعا جالبه.بازگشت آدما به همون چرتی قبلشون.مشک
صادق هدایت می گوید: « این افسانه ها با قدرت مرموزی انسان را با همۀ آفرینش بستگی می دهد و مربوط می سازد.از این لحاظ ملت های عامیانه مخصوص برای بچه ها مناسب است که احتیاج دارند هر آنچه نیاکان ابتدایی انسان شروع کرده اند در خودشان حس بنمایند »
سه کلید قصه گویی برای تدریس
یکی از کارهایی که تدریس را هم برای معلم و هم برای دانش آموز دلچسب می کند قصه گویی است .
این مقاله به شما می گوید که : چرا قصه بگوییم؟ چه قصه ای بگوییم؟ چگونه قصه بگوییم؟
الف –  چرا
قصه کودک شب
قصه های کودکانه شب قبل از خواب
یکی از کارهایی که تدریس را هم برای معلم و هم برای دانش آموز دلچسب می کند قصه گویی است .
این مقاله به شما می گوید که : چرا قصه بگوییم؟ چه قصه ای بگوییم؟ چگونه قصه بگوییم؟
الف –  چرا قصه بگوییم؟
یخ کلاس را میشکند وبرای شروع سال تحصیلی یا شروع هرجلسه تدریس خیلی مناسب است.
نسبت به سایر روش ها ی تدریس ساده تر و موثر تر است.
لطافت به وجود می آورد. چون دانش آموز قصه را معمولا از آدم های دوست داشتنی شنیده است  پس
توجه داشته باشید که منطقه آلانیا آنتالیا در میان گردشگران داخلی کشور ترکیه نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در تمام روزهای تابستان نیز این منطقه مملو از گردشگر و مسافر است.شهر آنتالیا با داشتن جاذبه های گردشگری بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. اگر شما نیز قصد دارید از این مناطق بازدید داشته باشید می توانید با رزرو تور آنتالیا در یکی از بهترین و مناسب ترین زمان اقدام

Wedding Pack - White Roses مجموعه ای از عناصر مورد نیاز برای طراحی ویدیو عروسی شماست
این پروژه بسیار زیبا رو از دست ندین  که خیلی کارآمد و زیباست .میتوانید برای کلیپ پایانی فیلم عروسیتون ازش استفاده کنید و یک کلیپ زیبا طراحی کنید.
.همچنین می توانید به عنوان پروژه ای جداگانه برای اهداف مختلف از جمله مراسم عروسی-نامزدی-افتتاحیه فیلم-نمایش اسلایدشو و ....استفاده نمایید.
شما فقط کافی هست تصاویر و فیلم های خود را اضاف کنید متن ها را ویرایش کنید و خروجی خود ر
نمیدونم از کجا شروع کنم هر چی یادم بیاد مینویسم +هفته قبل شب یلدا مامان اینا پسرعمه رو مهمون کردن و به من گفتن بیا اما من گفتم وقتی شوهر از کار بیاد میام دیگه ساعت شش رفتیم شیرینی خریدیم و رفتیم عمه و عروسش و شوهرش اومده بودن عمه م همیشه منو میدید خیلی خوشحال میشد اونشب رنگ پریده و گرفته بود ازش سوال کردم گفت سرم گیج میره دیگه سریع اومدن دکتر تا رسیده بودن فشارش شده بود بیست و دوحالش بد شده بود و سه ساعت شد که نیومدن و پسر عمه و زنش هم رفتن بعد
سلام دوستان عزیز،
اینجا قراره یک سایت بیت کوین رایگان بهتون معرفی کنم ،،استخراج بیت کوین بدون هیچ محدودیتی در طول روز!!!
""این سایت اسکم شناخته شده و پرداختی ندارد ""
تنها کاری که بعد از ثبت نام در این سایت شما باید انجام بدید ،  اینه که  یک اسپینر رو اسپین یا بچرخانید ،با هر بار چرخاندن اسپینر، مقداری ساتوشی به شما میده ،هر چه سریعتر بچرخانید بیشتر ساتوشی میده و امتیازاتتون میره بالا.
اول " از طریق لینک زیر ثبت نام کنید"
::لینک ثبت نام::
سپس با و
سلام دوستان عزیز،
اینجا قراره یک سایت بیت کوین رایگان بهتون معرفی کنم ،،استخراج بیت کوین بدون هیچ محدودیتی در طول روز!!!
""این سایت در حال حاضر پرداختی داره و فعلا اسکم نیست""
تنها کاری که بعد از ثبت نام در این سایت شما باید انجام بدید ،  اینه که  یک اسپینر رو اسپین یا بچرخانید ،با هر بار چرخاندن اسپینر، مقداری ساتوشی به شما میده ،هر چه سریعتر بچرخانید بیشتر ساتوشی میده و امتیازاتتون میره بالا.
اول " از طریق لینک زیر ثبت نام کنید"
::لینک ثبت نام::
آن کابوس مزخرفی که ازش صحبت میکردم رخ داد. الان یک ماه و 22 روز است که گذشته است. من برگشتم پیش خانواده. تغییر مکان زندگی . اما انگار بیشتر از این گذشته است . بس که سخت میگذره .. ! استقلال و آزادی من از بین رفته . در تمام این مدت حتی 1 بار هم تنها نرفتم بیرون و در این شهر بگردم . البته از این شهر هم متنفرم ..
هفته آخر شهریور : هفته آخر شهریور بود که آموزشگاه ما یک نمایشگاه برگزار کرد. منم دو نقاشی آبرنگ آنجا داشتم. از شانس من هرکسی که میشناختم رفت سفر، روا

معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
 همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوانبهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهور ی
چه جالب! نمیدونستم اگه وبلاگی رو حذف کنی و بعد ادرسش رو ثبت کنی بخشی از اطلاعاتت - مثل وبلاگایی که دنبال کردی- برمیگردن! 
عجب! پس ما انقدر بلاگر بودیم که از این سوراخ سمبه ها هم سر دراریم! 
ما خیلی احمقیم بچه ها. و خیلی طفلی. من نمیدونم شماها به چه امیدی در خونه ی وبلاگ نویسی و مجازی رو زدین ، ولی شک نکنید یه سری انگیزه های مشترک اون پشت مشت ها هست و تو تن همه مون وول میخوره! 
هممون دلمون ابراز شدن میخواد، یه قبیله که رئیس مهربون و کاریزما و چه و چه
از زمانی که خودم رو می‌شناسم در تک‌تک لحظه‌ها به تنها چیزی که فکر کردم خودم بودم. خودِ خودِ خودم. هیچ کاری رو صرفا برای این نکردم که چون کار درستی بوده، مگر اینکه توی یه زنجیره استدلالی یه فایده‌ای برای خودم داشته. به کسی کمکی نکردم یا چیزی بهش یاد ندارم جز زمانی که توی یه گوشه محسوس یا نامحسوس اون کار یه سود مادی یا معنوی برای خودم داشته. اگه تواضع کردم چون شرایط اقتضا می‌کرده که متواضع جلوه کنم. اگه بی‌آزار بودم فقط ازش مثل گربه به عنوان ی
معرفی زعفران:
زعفران ادویه ای با رایحه ای قوی و رنگی خاص است.همچنین  سرشار از آنتی اکسیدان های مختلف است که هرکدام خواص منحصر به فرد خود را دارند.
به طور کلی ، مصرف زعفران خطر کمی دارد. پخت و پز با زعفران یک راه عالی برای اضافه کردن آن به رژیم غذایی می باشد.
طبق تحقیقات اولیه که روی زعفران انجام شد مشخص شد که زعفران باعث افزایش روحیه می شود همچنین میل جنسی را افزایش می دهد و با استرس ناشی از اکسیداتیو مبارزه می کند.زعفران معمولا برای بیشتر افرا
در دشت بی پااااایانُ خاموشییی مممن تک درخت خشک و زردم
از خاطر عااااالم فراموشییی مننننن یادگارههه باغ دردممممم 
نِف رین بَر سَرگذشتم کز آن پژمردهه گشتم هررر برگ منننن افسااااااانه ای دارد...
۱.اَزمون خواست تست MBTI بدیم. تو سایتای مختلفی گشتم فقط این دوتا سایته ترجمشون خوب بود و بعدش توضیحاتش کاملاااااا درست یعنی جوری که اگه از مغز خودم میپرسیدن چه طوری هستی نمیتونست انقدر دقیقو درست بگه.خلاصه کفم برید.
https://karboom.io/assessments/myers-briggs
و 
https://www.16pe
سلام و صبح همگی بخیروشادی10:00 بازار متعادل متعادل و نسبتا پر عرضه معاملات خود را اغاز کرده .افزایش قیمت بنزین تاثیری بر بورس نداره اما اگه گازوئیل رو گرون کنن روی سود دهی شرکتهای حمل و نقلی سیمانی و... موثر است و باعث منفی شدن کلیت بازار بصورت کوتاه مدت خواهد شد

برای امروز یک سیگنال کوتاه مدت 20 درصدی و یک سیگنال میان مدت 100 درصدی در گروه vip معرفی میشود 
برای عضویت در گروه ویژه ما به ای دی  Frezayatt@ و یا به شماره 09351307055  پیام دهید
آدرس کانال@khabares
آموزش استفاده از استیکر چت اینستاگرام
چطور از استیکر چت اینستاگرام استفاده کنیم
این هفته در بروز رسانی جدید اینستاگرام در قسمت استوری شاهد اضافه شدن یک استیکر جدید به نام استیکر chat در استوری بودیم. این روزها اینستاگرام ابزار زیادی را در قسمت استوری خود اضافه میکند همین یک ماه قبل بود که با اضافه شدن استیکر مسابقه در استوری خیلی از کاربران ترغیب به استفاده از این برچسب شدند.
حال با اضافه شدن استیکر چت در اینستاگرام نه تنها یک قابلیت پر کا
✅ خانمی از دست همسرش
ناراحت بود، میان صحبت‌ها گفت: من این آیه قرآن را که خداوند در سوره نور گفته
است:

«الْخَبیثاتُ لِلْخَبیثینَ وَ الْخَبیثُونَ لِلْخَبیثاتِ
وَ الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ»

مشکل دارم واقعا اینجور نیست
که اگر شوهرم بد است من هم بد باشم.

✅ به او گفتم خب خود خدایی که در قرآن ماجرای همسر حضرت نوح(ع) و هسر
حضرت لوط(ع) را مثال می‌زند:

«ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً لِلَّذینَ کَفَرُوا امْرَأَتَ
نُو
فیلم میزبان (۲۰۰۶)، فیلمی در ژانر علمی-تخیلی و سینمای وحشت با درون مایه های طنز است. این اثر بیش از همه چیز نقدی است به سیاست های آمریکایی در قبال کره ی جنوبی و در گام بعدی نقدی اجتماعی بر فرهنگ داخلی کره ی جنوبی. فیلم انگل که به تازگی منتشر شده در واقع ارجاعی است به این فیلم فیلمساز چه از نظر اسمی که یکی نام میزبان (آمریکا) که یک هیولا است گرفته است و دیگری انگل (کره) که در بدن میزبان زندگی میکند و چه از نظر موضوع فیلم ها که در هر دو به سیاست آمری
اختلال خواب در زندگی زناشویی بحرانی است که سبب می شود زن و مرد از خوابیدن در یک تخت خواب ممانعت کنند.
بسیاری از مراجعه کنندگان و زوجین مشکلات خوابیدن در روابط زناشویی دارد.
بدین معنا که به دلایلی که در ادامه بیان خواهد شد، زوجین مشکلات خواب دارند.
این امر سبب این می شود که تصمیم بگیرند جاگانه بخوابند.
زیرا از بی خوابی و خواب آرام رنج می برند.
اختلال خواب در زندگی زناشویی
حرکت همسر در خواب
برخی افراد در خواب حرکت می کنند.
این حرکت فقط شامل راه ر
آموزش PLC به زبان ساده موضوع این آموزش اتوماسیون صنعتی در کالنجی است و در یک مقاله مختصر و مفید سعی داریم آموزش PLC به زبان ساده و روان را خدمت شما ارائه کنیم
آموزش PLC به زبان ساده
امروزه استفاده از رله های قابل برنامه ریزی در صنعت غیرقابل انکار است از کارخانجات کوچک و ساختمان های مسکونی گرفته تا کارخانجات بزرگ، استفاده از رله ها و PLC ها را از ملزومات کار خود دانسته اند. از آن جایی که استفاده از مدارات فرمان و قدرت به تنهایی باعث افزایش حجم کا
۱-حساب کاربری تجاری بسازید
اگر یک حساب معمولی دارید ان را تبدیل به حساب تجاری کنید.
با این کار نه تنها می توانید علاقه مندان به کسب و کار خود را اندازه گیری کنید.
بلکه می توانید پستهایی که کاربران دوست دارند را مشاهده کنید.
برای مثال:
با این تبدیل شما می توانید ادرس اینترنتی مستقیم را در استوری خود قرار دهید تا کاربران به سمت ان هدایت شوند.
حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد بازدیدکنندگان استوری را با لینک مستقیم در استوری به سمت کسب و کار خود بکشانید.با این و
در این مقاله میخواهیم به خواص روغن سیر بپردازیم ، با ما همراه باشید . مطمئنا تاکنون از سیر و خواص آن چیزی شنیده اید . اما آیا تابحال از روغن سیر و خواص حیرت انگیز آن هم چیزی شنیده اید ؟ آیا می دانید خواص روغن سیر چند برابر خود سیر است ؟ در این مقاله وب سایت رویکا قصد دارد شما را با معجزه ی دیگری در مواد غذایی که ممکن است کمتر کسی به آن توجه کند ، آشنا کند . پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید .

خواص و فواید روغن سیر :

سیر با نام علمی ( Allium Sativum

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها