نتایج جستجو برای عبارت :

هر ماه سروقت

اینجوری که هر اتفاقی چه خوب و چه بد بیفته تو گریه میکنی. احساسات دوچندان میشه. مهم نیست خوب یا بد. اگر عصبانی بشی کل دنیارو میخوای رو سر بقیه خراب کنی. و اگه خوشهال باشی میخوای کل دنیارو به جشن تبدید کنی.
و یک موجود در محیط بیرونیت هست که داره درونت رو چنگ میزنه. انقدر چنگ میزنه که گوشتت رو میکنه. خیلی نامرتب. هرجایی رو دلش بخواد چنگ میزنه. هرموقع دلش بخواد.
و میشه بهش اعتراضی کرد؟؟ کاش میشد. اروم باش بابا.
خیلی خیلی دوست دارم کتاب بخونم... نه تینکه بشبنم یه کتاب بزارم جلوم و بخونم... یه لیست داشته باشم... ۴ تا ۴ تا از کنابخونه بگیرم... شب ها تا دیر وقت بخونم... صبحها زود بلند شم... توی طول روز دل بی قرار باشم برم سروقت کتابا... بعد که تموم شد دلم بگیره... مثل درد سیاوش... یا بزرگ بشم مثل فریدون سه پسر داشت... یادبگیرم مثل سووشون... نقطه ی عطف بشه برم مثل گفت و گو با مرگ... لذت رو یاد بگیرم مثل زوربای یونانی... درد رو بفهمم مثل مسیح باز مصلوب... و ازش هزار بار لمیرم...

می خواستم دستور پخت نان ِروغنی را توی دفترچه ام بنویسم اما نمی دانم چرا رفتم سروقت لوازم آرایشم و آن رژ لب گلبهی پررنگ را برداشتم و با آینه ی کوچکی توی دست، مشغول شدم. آخرین باری که زده بودمش شاید یکی - دو روز بعد از ازدواجم بود. آن هم پیش از آمدن جان به خانه، می خواستم لبهایم رنگ بیشتری داشته باشند! هر چند که همه اش در همان لحظه ی استقبال از روی لب هایم محو شد!! 
امروز صبح اما چرا هوسش را کرده بودم؟! بخاطر کمرنگی و بی رمقی لب هایم که خونی در آن ه
پی مردی می‌گردم که به کارهای خانه رسیدگی کند، به بچه‌ها برسد، غذا را همیشه سروقت آماده کند تا از کار که برمی‌گردم در کانون گرم خانواده که او تدارک دیده خستگی درکنم، از موقعیت شغلی خودش بگذرد تا من پیشرفت کنم.در رختخواب حسابی راضی‌ام کند و نگذارد حس کمبود کنم. در عوض من به او پول توجیبی می‌دهم، گاهی هم می‌برمش سفر. خیلی مهم است که بچه‌ی کوچکمان اگر شب از خواب بیدار شد، مرا بیدار نکند تا راحت بخوابم و فردا سرکار سرحال باشم.اگر چنین مردی می‌
1- به موقع در کلاستان حاضر شوید.
همیشه آن تایم باشید. سروقت در کلاستان حاضر شوید. دیرآمدن دلیل خوبی برای تشخیص بی نظمی و تنبلی شما در کلاس است. در ضمن دیر رسیدن در کلاس باعث بهم خوردن تمرکز معلم و کلاس می شود.

2- سعی کنید کمتر غیبت داشته باشید.
اگر می خواهید شاگرد زرنگ کلاس باشید بهتر است همیشه در کلاس درس حاضر بوده و از نکاتی که معلم در هنگام درس می گویید غافل نباشید. غیبت زیاد شما را از درس و دانش آموزان دیگر عقب انداخته و ...
ادامه مطلب
تو این قرنطینه اجباری فرصت خوبیه به درون خودمون سفر کنیم
بقول زنده یاد قیصر
دیرگاهیست که افتاده ام از خویش به دور
شاید این عید به دیدار خودم هم بروم...
این عید همون عید مدنظر قیصرجانه
من هرروز یه برنامه لایو روانشناسی میبینم و مطالب روانشناس مورد علاقه خودم و دنبال میکنم
نکاتش و ختما اینجا یاداشت میکنم 
سعی میکنم حتما در روز یه ویس از استاد صفایی یااستاد پناهیان گوش کنم
برای خود واقعیم بیشتر وقت دارم میذارم
سعی میکنم  صفحه های مجازی و کمتر ک
بعضی چیزهارا باید سروقت خودش داشته باشی ، وقتش که بگذرد دیگر بود و نبودش برایت فرقی نمیکند چون به نبودنش عادت کرده ای و یاد گرفته ای چگونه بدون اینکه داشته باشی أش ، زندگی کنی....
بعضی چیزها ، مثل  حس ها و تجربه ها ؛ دوره ی خاص خودش را دارد
مثلأ یک دوره ای آدم دوست دارد عاشق باشد ...مثل خیلی های دیگر کادو بخرد ، ذوق کند ، برای کسی مهم باشد...
وقتی نیست ، زمانش که بگذرد دیگر فایده ای ندارد...کم کم  به تنها بودن میان جمعیت بزرگ دو نفره ها عادت میکنی و یا
سلام! بدویید بیاید که سریع این پست رو با هم بخونیم که تو همین چند ساعتی که از فروردین مونده صفحات اردی‌بهشت رو درست کنیم قبل از اینکه از برنامه‌ریزی ماهانه صحبتی کنیم، طبق روال خودمون، یه مرور کوتاه به پست قبلی داشته باشیم. تو پست قبلی خوندیم که بولت ژورنال رو رسماً با یه تقویم کوچیک شروع و بعدش تو future log فقط مناسبت‌های کلی هر ماه رو یادداشت می‌کنیم. تو صفحه‌ی بعدی تو چندتا جدول کوچیک از اتفاقات مهم 97 و دستاوردهامون و از درس‌هایی که گرفتیم

فستیوال‌های آلمان
فستیوال‌های آلمان، با پیشینه‌ی کهن خود، هرساله میزبان مراسم های متعددی در گوشه و کنار این سرزمین است. این فستیوال‌های آلمان سالانه میلیون‌ها گردشگر را به کشور ژرمن‌ها می‌کشانند.
جدی، فاقد روحیه‌ی طنز، دقیق و سروقت. این‌ها کلیشه‌هایی هستند که همه‌ی ما در مورد آلمانی‌ها شنیده‌ایم و تصور می‌کنیم که آن‌ها بی‌روح‌ترین انسان‌های روی کره‌ی زمین هستند. با این‌حال، ما می‌خواهیم شما را با رازی کوچک در مورد آلمان
خب از اونجایی که من ناخواسته غرق خواب بودم مهای بیچارم منو میدید افسرده شده بود ظاهرا زنگ زد روانشناسش . حالا این که چی گفت بماند اون بابا ولی گفت سریع محیطو ترک کن برو کتاب خونه اگه شده بری برگردی هم این کارو کن که خب مهام منو بلند کرد قشنگ به زورا من که خواب بودم گفت حاضر شیم بریم دیگه نباید تو خونه بمونیم دیگه تا حاضر شدیمو رسیدیم اونجا ساعت پنج شد بعد فهمیدیم که کتابخونه تو عید تا پنج بیشتر باز نیست و بعدش با همون ماشینی که رفته بودیم برگشت
سلام! مائده عزیزم امروز چقدر آفتابی بود و خونه روشن بود...خونه ی همیشه روشن و سبز ما.
صدای خنده مامان میاد که با بابا دارن حرف میزنن و آرزو میکنی خداوند همیشه سالم و سرحال نگهشون داره برات (هرچند میدونی این امری محاله و آدم ها سیر طبیعیشون رو طی میکنن...)
وای..چقدر میخوام حرف بزنم اما نمیتونم...یعنی واژه ها یاری نمی کنن...
آم! دیروز دلم برای مشاور پارسالم آقای شفیعی تنگ شده بود چون یکی رد شد و بوی ادکلن ایشون رو می داد و شما نمیدونید چقدر بوها برای م
ده سال پیش این موقع خانه‌ی تو بودیم. کیک خریده بودیم. می‌خندیدیم. من قبل‌ترش به خواهره سپرده بودم که برود از نشر مروارید «با شهریاران شعر» بخرد. خریده بود. روی صفحه‌ی اولش نوشتم: تقدیم به پدربزرگ عزیزمان، که از شهریاران است. کتاب را کنار بقیه هدیه‌ها گذاشتیم و به‌ت دادیم. تو با دقت چسب‌های کاغذ کادو را جدا کردی. چشم‌هات برق زد از خوشی. گفتی: دست‌خط ِ آناهیتاست. من آناهیتایت بودم. گفتن ندارد که توی تمام زندگی‌م فقط آناهیتای تو بودم. بعد؟ بع
خاطرات مدیوم ها
ولی افتاد مشکل ها
خاطره خانم د.سین
سالها
قبل با یکی از پسرهای همسایه مان که پسری محجوب و سربه زیر بود ازدواج
کردم. من که دختری شیطون و علاقه مند به تیپ و لباس بودم نمی دانم چرا در
جواب خواستگاری خانواده بهرام جواب مثبت دادم. البته اول جواب مثبت ندادم
بلکه خیلی برایم جالب بود که چنین پسر آرام و ساکتی از من خوشش آمده، و آن
را نوعی شوخی به حساب آوردم اما وقتی مادر خدابیامرزم از مزایای اخلاق خوب و
سربزیری یک مرد برایم صحبت کرد، م
به نام خالق هستی
جالبه!!!
حرف بعضی تخصیل کرده هامون  یا افراد ازخدا بی خبر جالبه...!!!
بروبابا عبادت مال افراد بیکار است...اشخاصی که کار مهمی ندارند میرن عبادت میکنند...!!!
واقعا خنده داره!!!
چقدرآدم باید فکرش محدود باشه!!!چقدر آدم باید دیدش منفی و مادی باشه!!!
آیا واقعا حرفاشون حقیقت داره؟! عبادت مال آدم های بیکاره؟؟؟!!!
خیر...
اصلا...
در ارزش عبادت های فردی مثل نماز وروزه و قران خواندن وزیارات ودعاها و...همین بس که حدا به پیامبر اکرم امر نمود که بخش مهم
بعد مدت‌ها باز جلو روم یه در می‌دیدم. باید دستامو می‌بردم بالا و در میزدم. ولی تنها کاری که کردم فکر کردن به تردید و دودلی‌هام بعد از این همه وقت بود که دست از سرم برنداشته بودن.که چرا هیچ وقت راحت دستم سمت در نرفت. شاید پشت در هنوزم اون صورت منتظرم باشه و منم منتظر حرفایی که باید میشنیدم. و حالا عجیبتر از همه اتفاقا دوباره دیدنش همراه یه بچه حتما برام جالب می‌شد. حداقل بعد یک سال و خورده ای. تو این فکرها بودم که در باز شد. وقتی باهاش روبه رو می
در دوران نامزدی دختر و پسر باید به شناخت یکدیگر بپردازند و صادقانه همان‌طور که واقعاً هستند رفتار کنند تا بتوانند به شناخت بهتری از هم، دست پیدا کنند. البته این شناخت با یک و یا دو جلسه تکمیل نمی‌شود زیرا آن‌ها روانشناس خبره‌ای نیستند که توانایی فهمیدن رفتار فریبکارانه و یا فیلم بازی کردن طرف مقابل را حدس بزنند اما با بررسی و تحقیق و رفت‌وآمد می‌توان شخصیت درونی و ذات فرد را تا حدودی شناخت.
پنهان‌کاری
یکی از نشانه‌هایی که دختر یا پسر ا
من آقای مجلسی نیستمولی دوست داشتم یک شبوقتی دشداشهٔ مشکی بلندی پوشیده‌ام که پایینش،خاک‌وگِل استو به کمرم،شال سبزی بسته‌امعمامهٔ مشکی‌ام را بگذارم روی پلهٔ دوم منبرو همین‌طور که مجلس رنگ خاموشی می‌گیردوقتی که همهمه‌ها فروکش می‌کنندو جز صدای نفس‌زدن‌ها شنیده نمی‌شودو تک‌وتوک پیرمردهای مجلس،هنوز دارند سروقت نوحهٔ مداح قبلی،ناله می‌کنندوقتی هنوز از آن سوی پردهٔ حائل،زنی که چادر به صورت کشیده‌،زیر لب زمزمه می‌کند:«مادرت برات ب
این روزها،حالم خیلی بهتراز اون زمان های پرازکابوس هست
و حال دلمم خیلی خیلی بهتره...:)))
کلس های تدوینم دوسه هفته ای میشه شروع شده و شنبه چهارمین جلسمه..
خیلی فوق العادس و تا الان چهارتا کلیپ درست کردم و تدوین کردم..
و خب خودم خیلی ازکارام راضیم..اگه تو پیجم برین (که تو قسمت خصوصی اسم 
پیجمو گفتم)بصورت هایلایت یه قسمتی از کلیپ هامو گذاشتم..البته دوتا از کلیپ
هامو چون اولی که پیش و پاافتاده بود،دومی برای استوری بود..سومی و چهارمی رو خیلی دوسداشتم که
سال ها از اون موقع می گذره که من عید رو به دوستای وبلاگیم تبریک می گفتم. اونایی که قبل از اینجا تو میهن بلاگ بودن خبر دارن که چقدر اوضاع اونجا با اینجا متفاوت بود. من به وبلاگای بیان سر می زنم و پستاشونو می خونم و قیافم بعد از خوندن پستای عیدشون دقیقا به همین وضعیته: o_o! و تنها چیزی که می تونم بگم اینکه واوووو! اینجا چقدر خوبههه. و من واقعا خوشحال می شم که ما کلی نویسنده داریم اینجا و دلم می خواد همه ی آرشیوهاشونو بخونم! و همه ی اینا باعث میشه بیشت
:)گاهی وقتا باخودم میگم تا کی قراره این توهین کردن ها،تحقیر کردن ها،آزار و اذیت ها و حرص
دادن ها ادامه پیداکنه....
گاهی وقتا به مرز دیوونگی میرسم اما خودم رو دلداری میدم و میگم یه روزی این حرف و حدیث ها
تموم میشه،،،اما خیال نکنم که تموم بشه..چراکه امروز خواهر29ساله ی من با داشتن یک بچه
مادرم اشکش را با حرف های احمقانش که میگه بلد نیستی بچه رو نگه داری و همش شماها 
نجس هستید(اینو بگم که مامانم تاحدودی وسواس داره و دلش میخواد همه مثل این تمیز باشن)
1- اول از همه درایو /:D لپ تاپم رو شیفت دیلیت میکنم:))))
2-قبضای برق و موبایل و ... همه رو پرداخت میکنم...حداقل وسط جلسه خونگی فاتحه خوونی برای روح تازه در گذشته ام برق یا آبمون قطع نشه:)
3- از دانشجوهایی که انداختمشون تا جایی که بتونم حلالیت میطلبم خصوصا اون بوکسوره!!
4- از همه کسایی که در جلسه خواستگاریشون موز خوردم عذرخواهی میکنم!!
5-از رانندگان بی دقتی که مثل اردکِ چلاق، تو لاین 3 با سرعت مطمئنه جلوی اسب سفیدم ( که داشت با سرعت نامطمئنه حرکت می‌کرد)، ک

سلام جان
امروز صبح، یک بچه کارتونک خیلی کوچک را کشتم! داشتم خمیر لای بربری ها را برای گنجشک ها ریز ریز می کردم که سر و کله اش توی سفره پیدا شد. قد یک نقطه بود با چند تایی دست و پای نامرئی که تند تند داشتند توی سفره می چرخیدند. انگاری راهش را گم کرده بود. ترسیده بود. من هم ترسیده بودم! نه از قد و قواره اش! از اینکه بزرگ بشود و گوشه و کنار دیوارها تار ببندد. زن بگیرد و بچه دار شود – یا شاید هم شوهر کند! – خلاصه زیاد بشوند و خانه ی نقلی مان را توی تار ِ
اموزشگاه عکاسی فتوژورنالیسم یا عکاسی خبری چیست؟
سه تعریف رایج درباره فتوژورنالیسم وجود دارد
1. هنری است که برای قصه‌گویی عکاسانه به کار گرفته می‌شود تا زندگی را
مستند کند. پدیده‌ای جهانی است و به همه مربوط است و از محدودیت‌های زبانی و
فرهنگی عبور می‌کند. فتوژورنالیسم ما را به عکس‌هایی ارجاع می‌دهد که یک
داستان را بیان می‌کند؛ مثل عکس‌هایی که در رسانه‌های خبری می‌بینیم یا
مجلات، گاه‌نامه‌ها یا هفته‌نامه‌ها. این عکس‌ها می‌توان
خیلی درهم و برهم بود. اونقدر که دیگه
انگیزه‌ای برای کارکردن نداشتم. ترجیح می‌دادم صبح‌ها دیر برم و زود برگردم. آن
روز هم علارغم میلم، سروقت رفتم که با صحنه‌ای عجیب روبرو شدم.

-        
سلام اقای مصطفوی. سرموقع اومدین. بفرمایید.
-        
سلام علیکم. بله. ممنونم. ببخشید شما؟
-        
مدیرجدید مجموعه هستم. بفرمایید مزاحم کارتون نمی‌شم.
آنقدر مدیرجدیدمون بهمون سرمی‌زد و سراغ
کارها و پرونده‌ها رو می‌گرفت(1) که تا اخر اون روز، کاری که در
⭕️باکلاس های بی شخصیت 
ما در جامعه مان یک مشکل جدید پیدا کرده ایم. افرادی هستند که ظاهرشان کاملا امروزی، مدرن و کار درست است اما بی شخصیت هستند. این افراد دست کم شش ویژگی دارند: 

1- این افراد ساعت لاکچری دارند اما ....
این افراد ساعت های لاکچری و گران قیمت می بندند مانند برموند، شوپارد، امگا، پیاژه، رولکس. اما تفاوت بین 8 تا 8:15 را نمی دانند. ساعت را نه برای آن تایم (سروقت) بودن و مدیریت بهینه وقت خودشان و دیگران، بلکه برای زینت می بنندند. بدقول ا
بسم الله

دیروز اولین جلسه کاری بود که بعد از زایمانم شرکت می‌کردم.
برای هماهنگ کردن این‌که همسر کی برسد و پسرها را بگیرد و من راهی شوم برنامه‌ریزی کرده بودیم.
بماند که یحیا بر خلاف هر روز نخوابید و من نتوانستم نمازم را به وقت بخوانم و لباس بپوشم.
و تمام طول مسیر تا میدان ولیعصر به ساعتم نگاه می‌کردم که نکند دیر شود. خب دیگر، سر وقت نخواهم رسید و ... . و بعد هم مسیر پیاده‌روی تا محل جلسه را تقریبا دویدم.
سه نفر بودیم. غیر از من دوست دیگرمان هم

داستان از جایی شروع شد که من تصمیم گرفتم برای خودم وب‌سایتی راه‌اندازی کنم
و مطالبم را به‌طور پیوسته در آن نشر دهم. وقتی برای خرید هاست و دامین اقدام
کردم، هزینه‌ای که باید می‌پرداختم220 هزار تومان (برای یک سال) بود. همین جا کمی
مردد شدم که واقعاً من به سایت نیاز دارم یا نه! بالأخره تصمیم گرفتم و خرید را
انجام دادم و شروع به راه‌اندازی سایت کردم. اما داستان به همین جا ختم نشد.
پرداخت آن هزینه بیش از آن‌که فکرش را کنم مرا به یادگیری بیشتر را
داستان نماز اول وقت
بربالین دوست بیماری عیادت رفته بودیم. پیرمرد شیک وکراوات زده ای هم آنجاحضور داشت. چند دقیقه  بعداز ورود ما اذان مغرب گفتند.
آقای پیرکراواتی، باشنیدن اذان، درب کیف چرم گرانقیمتش را بازکرد وسجاده اش را درآورد و زودتر از سایرین مشغول خواندن نمازشد.!!
برای من جالب بود که یک پیرمردشیک وصورت تراشیده کراواتی اینطورمقید به نماز اول وقت باشد.
بعد ازاینکه همه نمازشان راخواندند،  من ازاو دلیل نمازخواندن اول وقتش راپرسیدم!
و اوهم
_الان ساعت18:15روزجمعه98/2/6هست:
داداش مشغول فضای مجازی ومنتظربازی سپاهان_پرسپولیس(ساعت20)ومادرهم مشغول تلفن وصحبت بامادربزرگ است و پدرخوابیده و من هم بادهانی که مزه ی تلخ میده وبافکری که شلوغ و مشغول است روی مبل دونفره کنار کتاب ژنتیک امری نشسته ام.پرنده افکارم در دنیای بی انتهای تفکر درحال پروازاست وبه همه جاسرک میکشد و مراباخودهرباربه جاهای مختلف وافکارمختلف میکشاند مثلا دارم فکرمیکنم چه بلایی سرم امده که مانندگذشته نشاط وپویایی وانرژی و
ما در جامعه مان یک مشکل جدید پیدا کرده
ایم. افرادی هستند که ظاهرشان کاملا امروزی، مدرن و کار درست است اما بی شخصیت
هستند. این افراد دست کم شش ویژگی دارند: 

1- این افراد ساعت لاکچری دارند اما
....
این افراد ساعت های لاکچری و گران قیمت
می بندند مانند برموند، شوپارد، امگا، پیاژه، رولکس. اما تفاوت بین 8 تا 8:15 را
نمی دانند. ساعت را نه برای آن تایم (سروقت) بودن و مدیریت بهینه وقت خودشان و
دیگران، بلکه برای زینت می بنندند. بدقول اند. در هر جلسه ای دیر می
کلا تو ماه رمضون ادمها تبدیل به دو دسته می شن که هر دسته خودش شامل چند دسته میشه.حالا این دو دسته کسایی هستند که روزه می گیرن و کسایی که روزه نمیگیرن.
تو روزه نگیرا یه عده ای هستند که کاری به دیگران ندارند،همچنان ناهار و شامشون سروقت و اگه بفهمن کسی کسی روزه ست فقط به یه آهان خالی اکتفا میکنن یا فوقش میگن قبول باشه.
اینجور افراد از کسی نمیپرسن چرا روزه می گیری کسی هم ازشون بپرسه چرا روزه نمیگیری  جوابی ندارن جون دوست ندارن بگیرن.ولی بعضیا هستن
سلااااااام سلاااااااااااام سلاااااااااااام سلاااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که دیروز بعد از صبونه ساعت یازده اینجورا آماده شدیم بریم بیرون که پیمان گفت بذار زنگ بزنم به سعید ببینم آشنایی چیزی داره که بفرسته بیاد پکیجو درست کنه (سعید لوله کش محله مونه یه مرد جوان و لاغر تقریبا چهل ساله اینجوراست که یه ریش مشکی بلند مثل بابا نوئل داره) خلاصه زنگ زد به سعید اونم گفت که الان زنگ می زنم به یکی از دوستام که آدم واردیه بهت خبر می دم که بعدش
ورود گوشی‌های هوشمند به بازار، اولین تجربه برخورد عموم مردم با واژه هوشمند محسوب می‌شود، اما پیشرفت تکنولوژی با سرعت سرسام‌آور خود باعث شده، هوشمندسازی در کمتر از یک دهه جای خود را در دیگر جنبه‌های زندگی انسان نیز باز کند. خانه هوشمند یکی از مفاهیمی است که در چند سال اخیر بخشی از تمرکز فعالین حوزه تکنولوژی را به خود اختصاص داده است.کمپانی‌های بسیاری در حال توسعه تکنولوژی‌های خانه هوشمند هستند و سرعت روزافزون پیشرفت در این زمینه نشان م
سال 1998 رزیدنت ایول 2 عرضه شدتو این بازی هم میتونستین با دو نفر مراحلو رد کنیناولی لیان اسکات کندیدومی کلرردفیلد گوگولی خاهر کریسداستان مربوط میشه به دوماه بعد از اتفاق راکن سیتی (رزیدنت ایول1)کلرردفیلد برا پیدا کردن کریس میره شهر راکن سیتیلیان هم که یه پلیس تازه کاره میره شهر راکن کارشو شروع کنه که در حین رفتن یه عده زامبی تو مسیرش مبینیهکلرردفید هم وارد یه مغازه میشه که پر زامبیه در حال فرار لیان رو میبینهاین دوتا با هم میرن اداره پلیس که ف
سال 1998 رزیدنت ایول 2 عرضه شدتو این بازی هم میتونستین با دو نفر مراحلو رد کنیناولی لیان اسکات کندیدومی کلرردفیلد گوگولی خاهر کریسداستان مربوط میشه به دوماه بعد از اتفاق راکن سیتی (رزیدنت ایول1)کلرردفیلد برا پیدا کردن کریس میره شهر راکن سیتیلیان هم که یه پلیس تازه کاره میره شهر راکن کارشو شروع کنه که در حین رفتن یه عده زامبی تو مسیرش مبینیهکلرردفید هم وارد یه مغازه میشه که پر زامبیه در حال فرار لیان رو میبینهاین دوتا با هم میرن اداره پلیس که ف

با فراگیر شدن اینترنت، تقریبا همه افراد ساعات زیادی از وقتشان را در اینترنت سپری می کنند. بسیاری از آن‌ها این کار را تنها برای سرگرمی انجام می‌دهند؛ اما هستند کسانی که از این فرصت طلایی در جهت کسب درآمد از یک شغل آنلاین بهره می گیرند.
شاید شما هم با فعالیت‌هایی در اینترنت مواجه شده باشید، اما به ذهنتان هم خطور نکرده باشد که این می تواند یک راه کسب درآمد باشد! پس با ما در این مطلب همراه باشید تا انواع شغل آنلاین را برایتان بیان کنیم و راه
در میانه‌ی اعتراض به‌گرانی بنزین، مقام رهبری با اذعان به‌این‌که در این موضوع «سررشته» ندارند، آن هم در آغاز درس خارج فقه، گوشی را دست آقایانی دادند که به‌این موضوع معترض شده، و خواستار دخالت مجلس برای اصلاح قیمت بنزین بودند؛ بدین‌ترتیب، جلوه‌ی دیگری از لزوم اصل ولایت‌فقیه برای عرفی‌شدن حکومت ایران را دیدیم: در مقام مقایسه، اگر هر حکومت دیگری سر کار بود، با اظهارنظر هریک از آقایان، یکایک تصمیمات حکومت در معرض عدول و بازگشت قرار می‌

سلام
تقریبا نزدیکای انتخابات مجلس بود که یه خبری داشت بولد میشد ، انتشار یه ویروس جدید با سرعت شیوع بالا که تو چین داره شیوع پیدا میکنه و دمدم انتخابات بود که یه خبر اومد که تو کشور ما هم خبر تایید چند نفر به این ویروس تایید شد . همچنین یه خبر دیگه که شاید خیلی دیده نشد این بود که چرا تو تهران برخی ها حس بویایی خودشون رو از دست دادن و اون کارشناسی هم که توضیح داده بود یه سری دلایلی رو گفته بود اما هیچ اشاره ای به این ویروس نکرد و الان که 23 فرورد
حمله به خودی یا سندرم گیلن باره
حمله‌ی سیستم ایمنی بدن به اعصاب محیطی را سندرم گیلن باره (Guillain-Barré syndrome)، می‌گویند. از عواقب این حمله، بی‌حسی، احساس ضعف در ماهیچه‌ها، گزگز و گاهی اوقات فلجی را می‌توان نام برد.

یکی از نشانه‌های بارز این بیماری، حالت خواب‌رفتگی ناگهانی و سوزش در پا است که به سایر نقاط بدن منتقل می‌شود و در نهایت فرد به بی‌حسی در پا و ضعف عضلانی دچار می‌شود.
این بیماری بیشتر بین افراد ۳۰ تا ۴۰ ساله شایع است، ولی امکان دار
آقا این چه کار مسخره ایه که تو میکنی؟ چرا اینطوری میکنی با خودت آخه؟ در عالم رویا دختری متین با لبخندی آرامی که طبیعتت را هیچ چیزی نمی تواند به هم بریزد، ولی تا یه کتاب دست این و اون میبینی عاشق میشی :| میشه برام توضیح بدی چرا؟
_من که عاشق نمیشم :€
_ منتظر توضیحم؟
_ آممم. خب خوبه دیگه. الان ها که هیچکی کتاب نمیخونه، آدم هایی که کتابخونن مورد احتراممن. مورد محبتم هم D:
_چرا فکر میکنی هرکی کتاب خوند آدم خوبیه؟
_ وااا. خب من که میدونم هیچکی آدم خوبی نیس
جراحی زیبایی پلک یک عمل زیبایی است که با برداشتن پوست، چربی و عضله اضافی و اصلاح موقعیت پلک، باعث ایجاد ظاهری جوانتر می شود. از نظر زیباشناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند و نشان دهنده سن و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی هستند، نتایج جراحی پلک تا سال ها و گاهی به صورت مادام العمر برای فرد باقی می ماند.
عمل زیبایی پلک در واقع می تواند به طور همزمان بر روی هر دو پلک بالا و پایین یا فقط بر روی یکی از پلک ها انجام گیرد.
پف و چربی در زیر چشم ها معمو
برنامه های بیدار شدن از خواب اندروید
هرکدام از ما نیاز داریم که صبح ها به برای رسیدن به اهداف کاری خود ، در سروقت معین بیدار شویم، خوشبختانه حتی ساده ترین گوشی ها و ساعت های دنیا هم آلارم مخصوص به خود را دارند، برای این منظور ما امروز با معرفی بهترین برنامه های اندروید برای کمک به بیدار شدن از خواب با شما همراه هستیم.

حال باید برخی از برنامه های جالب اندرویدی را امتحان کنید که به شما امکان می دهد صبح ها به راحتی از خواب بیدار شوید ، زیرا برنا
مطلب طولانیه شما یه قسمتش الان بخونین فکر کنید ادامه مطلب نیست بعد از یه هفته دوباره بیان وبلاگ بعد بگین چه جالب ادامه هم داره و ادامه مطلب رو بخونین^o^. 
روزی بر منزل تنی چند از مریدان دانشجو وارد شدم. مریدان همه در خواب بودند. وسط اتاق، بند رختی کشیده بودند و زیرشلواری‌های رنگارنگشان همه آویزان بود. طراحی دکور یعنی این. ​استفاده از زیرشلواری‌ها متنوع با رنگ‌های شاد در وسط اتاق. ​من نیز زیرشلواری راه راه آبی آسمانی خویش را به تن کردم.کِرِ

چند سال پیش وقتی کارگاه پرند را شرکت کرده بودم، آقای ترقی‌جاه پدر حرف قشنگی زد. او گفت حس و حال هر خانه شبیه حس و حالی است که مادر دارد.
وقتی مادر شاد است همه اعضای خانه شاد هستند. وقتی ناراحت و خسته است و از چیزی رنج می‌برد، این‌طورند.
البته که وقتی خوشحال نیستم سعی می‌کنم نقاب رضایت را روی صورت بگذارم و تا شب دوام بیاورم. اما فکر می‌کنم خیلی کار نمی‌کند. و حتی هواشناسی یوسف هم می‌تواند اوضاع حال و هوایم را درست پیش‌بینی کند. و هوای خان
این روزها اگر به مؤسسات آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری مراجعه کنید، اولین چیزی که توجه شما را جلب می‌کند، شلوغ بودن آن جاست. در گذشته، مؤسسات تا این حد شلوغ نبود و مردم کمتر رغبت می‌کردند که دانش زبان خود را افزایش دهند؛ اما امروزه، بزرگ و کوچک و پیر و جوان درصدد یادگیری یک زبان خارجی به هر دلیلی هستند.

البته مهم‌ترین دلیل آن را می‌توان نیاز به دانستن یک زبان خارجی در عصر ارتباطات و افزایش مهاجرت دانست. همین شلوغی مؤسسات باعث شده آن
فراسایت: اگر تا به حال برای راه‌اندازی یک وب‌سایت اقدام کرده باشید، حتماً به  خوبی می‌دانید که از چه فرآیند پیچیده، زمانبر و پرهزینه‌ای صحبت می‌کنیم.

شما  می‌خواهید برای خودتان یک سایت شخصی یا تجاری داشته باشید؛ پس سراغ یک  طراح یا یک شرکت طراحی سایت می‌روید و سایتتان را به آنها سفارش می‌دهید.  طراحی سایت شما از چند هفته تا چند ماه زمان می‌برد. طی این مدت مجبورید  بارها و بارها با طراح تماس بگیرید و مکاتبه کنید تا طرح و ویژگی‌های  مد
گفتگو با دختر جوان کرمانی که با ایدز متولد شد و زندگی تلخ و باورنکردنی او
۲۰ سال پیش دختری با بیماری ایدز در کرمان متولد شد. در این سال ها چون اطرافیان اطلاعات لازم و کافی درمورد این بیماری نداشتند موجب شده بود که این دختر با ترس و حقارت زندگی کند. پدر ،مادر و برادر این دختر نیز مبتلا به ایدز بودند که پس از مرگ پدرش زندگی برای این خانواده سخت تر شد بطوری که همه اقوام آنها را از خود می راندند. در قسمت زیر حرفهای خواندنی از زندگی باورنکردنی دخ
اگر به‌دنبال
فهرستی از تنقلات سالم برای محل کار تان می‌گردید ما در این نوشتار فهرستی از ۱۳ میان وعده و تنقلات سالم برای محل کار را برای‌تان گرد
آورده‌ایم.
اگر
فکر می‌کنید که در طول ساعات کاری در محل کار خود دلتان انواع خوراکی ها را می‌خواهد
تنقلات یا اسنک‌هایی را (هر کدام کم‌تر از ۲۰۰ کالری
دارند) که در این نوشتار ذکر شده‌اند همراه خود داشته باشید تا در طول روز در محل
کار چشم‌ و دل سیر باشید و هم کلی مواد مغذی و مفید به بدنتان رسانده با
2-3-1 اهداف فرعیشناسایی انتظارات مشتریان از خدمات بانک پاسارگادتعیین شکاف بین ادراک مشتریان در وضعیت موجود و مطلوب از خدمات الکترونیکیطبقه بندی و اولویت بندی شاخص های خدمات الکترونیکی و شکاف های شناسایی شده بر اساس مدل های رایجتعیین سطح رضایت مشتریان از خدمات الکترونیکی بانک پاسارگادتعیین میزان اهمیت هریک از خدمات الکترونیکی از منظر مشتریان4-1 ضرورت و اهمیت پژوهشهمان طور که در قسمت قبل مطرح شد با توجه به گسترش اینترنت، در عرصه پیشرفت خدم
همیشه دوست داشتم یک نسخه به روزتر و کامل‌تر و شسته رفته‌تر از این یادداشت منتشر کنم. فعلا ولی همین که این را داریم مدیون حسن آقای صنوبری و شهرستان ادب هستیم که بدون اطلاعم این یادداشت را منتشر کردند. دستشان درد نکند.

در دنیای سینما آدم های کمی پیدا می شوند که فیلم
سیاسی بسازند؛ و آدم های خیلی کمتری از بین همین ها هستند که حرفی برای
گفتن دارند و فیلمشان چیزی بیشتر از چهار تا دیالوگ غر غر زیر لبی داشته
باشد. از بین همین 4 تا و نصفی آدم هم یحتمل
 رمان   عاشقانه      دیبا   ااپیزود   ۱۱      
دوباره به نیشابور بازگشتیم . همه از دیدنم شاد شدند . به جز زینت که با سردی سلام کرد و به مطبخ رفت .

من و نازلی هر روز یکدیگر را ملاقات می کردیم و با هم تبادل افکار می کردیم . ماه های به سرعت سپری می شد . اوائل مرداد بود که نازلی برای دیدار و اقامتی چهار ماهه به فرانسه مراجعت کرد . بعد از رفتن او دوباره تنها شدم . مهتا هر چند وقتی با من تماس می گرفت و مرا از اوضاع خانواده با خبر می کرد . احمد این روز ها شاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها