نتایج جستجو برای عبارت :

موقعیت اسفناک

سلام :))
این پست خانوم دکتر طرحی مون رو ببینید... 
https://www.instagram.com/tv/B3c4d3apT4c/?igshid=9xhwes2zylq
میدونین؟ جدا از وضع اسفناک آموزش و مدرسه، وضع سلامت این بچه ها وحشتناکه . بیمارهای واگیر دار و پوستی عحیبی گزارش میشه. 
کمک کنید؛  هر چه قدر تونستید
سلام،
قصد بازگشت به وبلاگ‌نویسی را فعلا ندارم، ناچار شدم که بیام و اطلاع بدم هرکسی اینجا شماره‌ش رو داشتم و شماره‌م رو داشته لطفا بیاد و دوباره شماره‌ش رو در پیام خصوصی بده.
و اینکه جدا نمی‌دونم چرا فونت این وبلاگ انقدر اسفناک شده و درست هم نمی‌شه. اگر بعدها برگشتم حتما میزونش می‌کنم.
یاعلی.
سلام
اگه فقط یک بار در پیاده روی اربعین شرکت کنید و اون شور شوق و عظمت را ببینید هر سال لحظه شماری میکنید که اربعین کی میرسه ؟
بگذرم 
طعم شیرینش رو چشیدم ولی الان دو ساله که قسمت نمیشه ...

و من میمونمو حسرت و دلتنگی این ایام ...

کجای کارم میلنگه رو نمیدونم که چرا قسمتم نمیشه؟

چرا صاف تو همچین ایامی همیشه کارام قفل میشه و کارای زیادی میریزه سرم

خوبه که ادم مشغول به کار باشه(خصوصا تو این وضعیت اسفناک)ولی خوب دل اینهارو سرش نمیشه

رفقا هر کد
سقوط اقتصادی و مکانیسم درونی و ذاتی سرمایه‌داری، خسارات عظیمی برای زندگی فقیرترین خانواده‌های اسرائیلی (اعم از یهودی یا عرب) به بار آورده است و بسیاری از کودکان خانواده‌های متوسّط اکنون دیگر به صفوف فقرا می‌پیوندند.
ادامه مطلب
گویند در این برهه ، فرهنگ و ادب مردهروی لغت مومن ، خطی محدب خوردههرکس سر هر سفره ، یک شیشه عرق بردههی فحش به این دولت ، پیک پیک عرق خوردهاین حال اسفناک‌ش باشد به خفا عهدهلایعقل و مجنون وار ، زنده چه بسا مرده...
افتاده ز جبر اینجا، گربه! تو بگو ایرانریش‌اند همه اینجا، موش‌ن! تو بگو شیراناین جبر من است یا جهل؟سخت است بسی یا سهل؟در هیئت زیرک ها ، بی دین و خدا باورچون قرین سَیاسان ، مومن و هُدا کافر...
در هر بدنی عشق است، یاب‌ش تو اگر تانیسخت است ب
پسره پررو تمام صندلی های خالی کلاس را ول کرده، آمده کنار من و طلبکارانه نگاه می‌کند تا وسایلم را از صندلی کناری جمع کنم که بنشیند!
اینقدری که توی این دانشگاه دختر و پسرها در هم میلولند و اوضاع حجاب دخترها افتضاح است، کسی اگر چادر سر کند یا پایبند به حریم ها باشد، به چشم موجود مریخی نگاهش می‌کنند!
توی دانشگاه به این عظمت، برای پیدا کردن یک نمازخانه باید چند کیلومتر راه بروم تا در فلان دانشکده یک کانکس یک در دو متر با فرش های بوگندو پیدا شود تا
پسره پررو تمام صندلی های خالی کلاس را ول کرده، آمده کنار من و طلبکارانه نگاه می‌کند تا وسایلم را از صندلی کناری جمع کنم که بنشیند!
اینقدری که توی این دانشگاه دختر و پسرها در هم میلولند و اوضاع حجاب دخترها افتضاح است، کسی اگر چادر سر کند یا پایبند به حریم ها باشد، به چشم موجود مریخی نگاهش می‌کنند!
توی دانشگاه به این عظمت، برای پیدا کردن یک نمازخانه باید چند کیلومتر راه بروم تا در فلان دانشکده یک کانکس یک در دو متر با فرش های بوگندو پیدا شود تا
اکثر مردم دنیا اسیر روزمرگی‌اند؛ آنها مدت‌هاست که دیگر فکر نمی‌کنند. تبدیل به ماشینی شده‌اند که هر روز یک روتین ثابت را انجام می‌دهد؛ به زندگی عادی عادت کرده‌اند.آنها حاضرند با همین سبک زندگی بمیرند اما درمورد بهبود آن فکر نکنند!متاسفانه مغز آنها به همین زندگی عادی قانع شده‌است؛ اراده کافی برای خروج از این وضعیت را ندارند. ناخودآگاهشان برای حفظ این زندگی بهینه شده‌است؛ تصمیم به تغییر گرفته می‌شود اما تغییری درکار نیست!از شنبه‌ها
وقتی حالت بیداری و یقظه به انسان دست می‌دهد و درک مختصری از عمر به هدر رفته و اعمال به ثمر نرسیده و وضعیت اسفناک روحی و معنوی خود پیدا می‌کند، هیچ‌گاه نباید فراموش کند که این حالت نشانه‌ای از نشانه‌های حیات معنوی انسان است و مراقب الهامات و وارونه جلوه دادن این حقایق توسط شیطان باشد تا به حالت یأس و ناامیدی نیافتد.«...وَمَن یَتَّخِذِ الشَّیْطَانَ وَلِیًّا مِّن دُونِ اللّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُّبِینًا»(1)«هر کس به جای خدا شیطان را
انصاف داشته باشیم 
انصاف یعنی هرانچه برای خود خوش می داریم برای دیگران نیز خوش بداریم وهرانچه برای خود بدمی داریم برای دیگران نیز بد بداریم 
انصاف یعنی اگر درکارکسی قضاوت می کنیم خود راجای فردی بگذاریم که آن کار را انجام داده.
ما در این فاجعه ی اسفناک، دو طرف داریم؛ فردی که موشک را پرتاب کرده و خانواده هایی که عزیز از دست داده اند.پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادندو... واقعا چه بد مصیبتی است واقعا چه بد داغیست.اگر جای خانواده ی شهدا بودیم
فین فین خانم (غ) از یه‌ظرف و چشمای خانم (ح) که مثل کاسه خون قرمز شده بود و عطسه های تک و توک بقیه از‌طرف دیگه اصلا خبرای خوشی و نوید نمیداد،خودش میدونست که به شب نرسیده سرماخوردگی دامن گیراونم  میشه اونم وقتی بین عوامل اصلی پخش ویروس کلاس نشسته بود و سردرد سه زنگ تموم کلافه اش کرده بود. اشتباه فکر نکرده‌بود حالش از صبحم بدتر شده بود‌،واین بود مژده آبان واسه اونی که بدجوری عاشق‌ پاییزه. فقط باید یه کنکوری باشی تا بفهمی این اوضاع میتونه روانت
می‌خواستم بنویسم برات. کلی چیز نوشتم تو ذهنم، یه عالمه. الان یادم نیست، باورت می‌شه؟ وضع حافظه‌م روز‌به‌روز داره اسفناک‌تر می‌شه. هی همه‌چی رو یادم می‌ره، یواش‌یواش دارم می‌ترسم. عادی نیست این حجم از فراموشی، هست؟
می‌خواستم بنویسم که عاشق علوم فنونم، عاشق عروض و قافیه. می‌دونستی قافیه‌ای که با "ی" تموم بشه غلطه؟ من نمی‌دونستم. این چند روز اقتصاد رو پرت کردم اون‌ور و فقط علوم فنون خوندم. 
می‌خواستم بنویسم که اون شب وقتی عین از فافا
زمانی که داره میگذره، زمانیه که من برای ثانیه به ثانیه اش برنامه‌ریزی کرده بودم. هیچ اتفاقی اونطور که باید میفتاد نیفتاد. این روزمرگی وحشتناکی که عین کابوسه... موندن توی خونه واسه این همه مدت واقعا خسته کننده ست. تابستون ها که دانشگاه تعطیله هزار و یک برنامه و فعالیت داشتم، الان میفهمم چه آدم فعالی بودم!
این خزعبلاتی که این روزها می‌نویسم، حاصل نزدیک و نزدیک تر شدن به زوال عقلیه که دارم بهش دچار می‌شم. این ترم دانشگاه کاملا مجازی شده و من دا
حرکت اعتراضی مردم دایکندی علیه سیاست های تبعیضی حکومت و شکایت مردم از وضعیت سرک های داخل شهر نیلی. شرح بیشتر در ویدیو
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

حصّاس نیوز: متخصص بخش گوارش بیمارستان بقیه الله(عج) در مصاحبه با ایرنا گفت: «وضعیت سلامت آب های معدنی اسفناک است و متاسفانه هیچ کس به فکر مهم ترین مایع مصرفی مردمی نیست.»
دکتر نمکی در ادامه افزود: «روزانه بیماران زیادی با علائم حاد مشکلات معده از قبیل خونریزی، استفراغ و ... به بیمارستان مراجعه می کنند که پس از بررسی مشخص می شود عمده این مشکلات از عوارض استفاده از آب های معدنی ناسالم است.»
این متخصص ضمن ابراز نارضایتی از عدم رسیدگی مسئولین و نب
بخشی از پیام حضرت امام (ره) در پی حادثه‌ی اسفناک سینما رکس آبادان به مردم این شهر:
«دریافت خبر بسیار فجیع به آتش کشیدن چند صد نفر هموطنان ما با آن وضع حساب شده موجب تأثر و تأسف شدید گردید. من گمان نمى‏کنم هیچ مسلمانى بلکه انسانى دست به چنین فاجعه وحشیانه‏اى بزند جز آنان که به نظایر آن عادت نموده‏اند و خوى درندگى و وحشیگرى، آنان را از انسانیت بیرون برده باشد.»
یاد قربانیان بی‌گناه فاجعه هولناک سینما رکس ابادان گرامی
حصّاس نیوز: متخصص بخش گوارش بیمارستان بقیه الله(عج) در مصاحبه با ایرنا گفت: «وضعیت سلامت آب های معدنی اسفناک است و متاسفانه هیچ کس به فکر مهم ترین مایع مصرفی مردمی نیست.»
دکتر نمکی که در زمینه ایمنی سازی تخصص دارد در ادامه افزود: «روزانه بیماران زیادی با علائم حاد مشکلات معده از قبیل خونریزی، استفراغ و ... به بیمارستان مراجعه می کنند که پس از بررسی مشخص می شود عمده این مشکلات از عوارض استفاده از آب های معدنی ناسالم است.»
این متخصص ضمن ابراز نا
انصاف داشته باشیم 
انصاف یعنی هرانچه برای خود میپسندیم برای دیگران نیز بپسندیم وهرانچه برای خود نمی‌پسندم برای دیگران نیز نپسندیم.
انصاف یعنی اگر درکارکسی قضاوت می کنیم خود راجای فردی بگذاریم که آن کار را انجام داده.
ما در این فاجعه ی اسفناک، دو طرف داریم؛
1. فردی که موشک را پرتاب کرده
2. خانواده هایی که عزیز از دست داده اند، پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادند و...
واقعاً چه بد مصیبتی است واقعا چه بد داغی است.
اگر جای خانواده ی شهدا بودیم چ
حرکت اعتراضی مردم دایکندی علیه سیاست های تبعیضی حکومت و شکایت مردم از وضعیت سرک های داخل شهر نیلی. شرح بیشتر در ویدیو
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

لطفا نظرات و دیدگاه خود را به منظور بیرون رفت از چالشها و مشکلات ولایت دایکن

انصاف یعنی هرانچه برای خود میپسندیم برای دیگران نیز بپسندیم وهرانچه برای خود نمی‌پسندم برای دیگران نیز نپسندیم.
ما در این فاجعه ی اسفناک، دو طرف داریم؛
1. فردی که موشک را پرتاب کرده
2. خانواده هایی که عزیز از دست داده اند، پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادند و...
واقعاً چه بد مصیبتی است واقعا چه بد داغی است.
اگر جای خانواده ی شهدا بودیم چه کار می کردیم؟
دا
سلام.
نیومدم عرض ارادت کنم و شرف یاب بشم جهت دستبوسی و ته حرفامم بگم آقا ازتون خواهشی دارم و ازتون یک انگشتر ، چفیه ، مهر و شال و... گدایی کنم.
من به اندازه وسعت کهکشان ها دلم از این روزگار و آدم هاش پره...اومدم چند کلمه حرف بزنم.
عرضم به حضورتون...شاید شما به خیال و باور خام خودتون فکر کنید و احساس گنید که از همهٔ امورات در مملکت و... با خبر و با اطلاع و آگاهید...ولی از خیل عظیمی از موارد و مطالب و موضوعات ناآگاه و نادانید. در مملکت اگر فساد باشد و به ش
خاطره ای از یک دوست هراتی (روزی که بی پدر شدیم!)
تا به حال دقت کرده اید! جدای از دلایل سیاسی و نظامی و ژئوپلتیک و البته اقتصادی، جنگ زده های سوریه در ایران، حتی برای مدت کوتاه و موقت پذیرایی نشده اند! فی الواقع اگر  انقلاب اسلامی نشده بود و  امام_خمینی در این کشور نیامده بود، رفتار ما با برادران مسلمان و خویشاوندان ایرانی مان بسیار اسفناک تر از امروز بود. ما مهمان پذیر هستیم اما از چشم آبی های فرنگی!
از دوره پهلوی در گوش ما کرده اند که ایران یعن

کتاب "تاریخ مستطاب آمریکا" ، برای من تلفیقی از کتاب "ریشه ها" ( از رمان های پیشنهادی رهبری) و کتاب "به خاطر صهیون" بود که قبلا خونده بودم... 
​​​​​​این کتاب، تاریخ تشکیل آمریکا رو با طنزی تلخ بیان میکنه...  
بارها با خودم فکر کرده بودم که واقعا تمدن چیه؟!آ
آیا صرفا مدنیت و توسعه، به معنای تکنوکراسی(فن سالاری)، اصالت فایده و اصالت پول، موید اخلاق سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هم هست؟! 
چرا بشر مدرن هر کسی که دچار تکنوکراسی و درد ها و بیماری های تمدن
خبرگزاری حوزه/ پیش از آنکه بخواهیم بلایای طبیعی را از نشانه های آخرالزمان دانسته و یا بحث قضا و قدر الهی را پیش بکشیم باید به بحث بحرانی که در امر مدیریت در کشور وجود دارد اشاره کنیم. تا وقتی در مسئله مدیریت، دچار بحران هستیم،  قادر نخواهیم بود مدیریتی مطلوب برای بحران ها داشته باشیم.
اگرچه وضعیت مدیریت در کشور ما اسفناک است؛ اما بی کفایتی و بی تدبیری مدیران در شرایط بحرانی بیش از سایر شرایط نمود پیدا می کند.
اجمالاً می‌توان گفت حیطه مسئول
خبرگزاری حوزه/ پیش از آنکه بخواهیم بلایای طبیعی را از نشانه های آخرالزمان دانسته و یا بحث قضا و قدر الهی را پیش بکشیم باید به بحث بحرانی که در امر مدیریت در کشور وجود دارد اشاره کنیم. تا وقتی در مسئله مدیریت، دچار بحران هستیم،  قادر نخواهیم بود مدیریتی مطلوب برای بحران ها داشته باشیم.
اگرچه وضعیت مدیریت در کشور ما اسفناک است؛ اما بی کفایتی و بی تدبیری مدیران در شرایط بحرانی بیش از سایر شرایط نمود پیدا می کند.
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-
جناب  کانال –ایران فردا- یک مقوله فلسفی –
دینی است- بنام قضا وقدر- قضا-اشی است خداوندمنان تهیه میکند- قدر-اشی است که
خداوندمنان تهیه میکند  که انسان درتهیه
واندازه ان  دخالت دارد- در قضا قابل درک
فقط درسطح اش  میتوانیم بفهمیم ولی عمق ان
هرگز قابل درک نیست مگر زمانی که به سطح بیاید وحتی فرموده شده کنکاش نکنید چون به
مرز دیوانگی میرسید- ولی  قدر تاحدی بیشتر
قابل درک است نمونه ان درقران داستان حضرت خضر عل
مدیریت بحران، در گرو رفع بحران مدیریت 

پیش از آنکه بخواهیم بلایای طبیعی را از نشانه های آخرالزمان
دانسته و یا بحث قضا و قدر الهی را پیش بکشیم باید به بحث بحرانی که در امر مدیریت
در کشور وجود دارد اشاره کنیم. تا وقتی در مسئله مدیریت، دچار بحران هستیم،  قادر نخواهیم بود مدیریتی مطلوب برای بحران ها داشته
باشیم.
اگرچه وضعیت مدیریت در کشور ما اسفناک است؛ اما بی کفایتی و
بی تدبیری مدیران در شرایط بحرانی بیش از سایر شرایط نمود پیدا می کند.
اجمال
1- اولین دیدارمان با سهیل بود. این پسر آن‌قدر یادگرفتنی بود که آن شب گذشت زمان را نفهمیدیم. از ما بزرگ‌تر بود. ولی دوست دارم بهش بگویم پسر. کچل کرده بود. کلاه پره دار به سر گذاشته بود. حتم به خاطر دوچرخه‌سواری در فصل تابستان و شرشر عرقی که موها را چرب‌وچیلی و بدگل می‌کند. مددکار اورژانس اجتماعی 123 بودنش به حد کافی داستان بود؛‌ چه برسد به این‌که اسطوره‌ی دوچرخه‌سواری در تهران هم باشد.
2- از خاطرات دوچرخه‌سواری‌هایش داستان‌ها داشت. مرزهای ا

نقد رمان حجره پریا: نگاهی به ابعاد مختلف کتاب حجره پریا

نقد رمان حجره پریا نوشته ی محمدرضا حدادپور جهرمی
ابعاد داستان
حجره­ پریا داستانی چند بعدی است و اگر منصفانه بخواهد در ترازوی نظر بنشیند، باید از تمام زاویه­ ها مورد بررسی قرار بگیرد.
ظاهر داستان اجتماعی است، باطنش امنیتی سیاسی است.و ظاهرش و باطنش، فریاد تهاجم فرهنگی است.
توهم دشمن، توهم این که برای براندازی ما دارند برنامه دقیق و همه­ جانبه­ می­ چینند، توهم این که ما این­قدر مهم ه
نگه داشتن مدفوع چه عوارضی دارد؟
بعضی از اشخاص به نگه داشتن مدفوع توجه ای نمی کنند ولی این را باید بدانند که نگه داشتن مدفوع عوارض جانبی جدی دارد که بسیار خطرناک و جبران ناپذیر است.
عوارض نگه داشتن مدفوع ، برای سلامت بدن چقدر بد است که مدفوع خود را نگه می دارید؟
مدفوع ، یک اضافه متابولیک جامد بدن انسان است که از باکتری ها تشکیل شده است ، رنگ، بافت و اندازه این فضولات از فرد به فرد دیگری متفاوت است ولی اساسا، رنگ مدفوع قهوه ای است، همین توضیحات
مهندسی در علوم طبیعی یکی
از مهم‌ترین عوامل افزایش رفاه انسان‌ها در طول قرن‌های متمادی به ویژه در دو سده اخیر
پس از انقلاب صنعتی بوده است. این واقعیت انکارناپذیر طبیعتاً ارج و قرب مهندسی را
در افکار عمومی به شدت و به حق بالا برده است اما در عین حال به این اندیشه نادرست
یا توهم دامن زده که در هر زمینه‌ای می‌توان مشکلات پیش رو را با روش‌های مهندسی از
میان برداشت. مهندسان بهتر از هر کسی نسبت به محدودیت‌های قدرت خود آگاه‌اند و می‌دانند
که با
دیروز وقتی ساعت یک رسیدم خونه دیگه هیچ حال بر من نمانده بود! قرار بود صبح زود بزنم بیرون که تا گرم نشده خونه باشم اما کلاس هام طول کشید و تو مطب و داروخونه وقتم گرفته شد.قشنگ در گرم ترین ساعات روز زیر اشعه ی مستقیم خورشید بودم! تمام لباسام خیس عرق بود.
خلاصه خسته و مونده اومدم خونه و ناهار هم هنوز اماده نبود! تا اماده بشه قسمت چهار هیولا رو گذاشتیم نگاه کنیم.بعدش از شدت خستگی  و پر خوری بیهوش شدم تا غروب !‍ وقتی بیدار شدم خیلی ناراحت و بی انرژی ب
این متن جهت اتلاف وقت شما نوشته شده‌است، لطفا پا به فرار
بگذارید.

از اون شب که اومدم تا همین دی‌شب با کسی حرف نزدم، جز این‌که
برای نیافتادن توی دره کمی با م. و مری حرف زدم. هنوز هم دست‌و‌دل‌م به حرف‌زدن و
گشایش لب‌هام نمی‌ره؛ با بچه‌های دانش‌کده و اتاق که اصلا! با اون حرکتی که س.
دیروز کرد و پ. قبل‌تر، نسبت به کل قضیه اینسکیور شده‌ام. حتی اگه واقعا میس‌آندرستندینگ
بوده باشه و ربطی به اون ماجرا نداشته باشه هم، اثر معکوس‌ش رو در نهایت روی
به عنوان دانش آموزی که بیش از پنجاه درصد زندگی‌‌اش درگیر وزارت اموزش و پرورش بوده است؛ و درتمام این مدت دانش آموزی برتر به شمار می‌رفته، چندین نقص بزرگ و اساسی آموزش و پرورش کشورم را لیست می‌کنم. هروقت به این لیست نگاه می‌کنم؛ متوجه می‌شوم که من به خاطر ذهن قدرتمند، کنجکاوی و روحیهٔ پرسشگری که داشتم؛ قربانی این نقص‌های خطرناک سیستم آموزشی نشدم؛ و دیگران که بیشتر مطیع و سربه‌زیر بودند؛ متاسفانه در این دام‌ها گرفتار شدند و در میدان ر
به عنوان دانش آموزی که بیش از پنجاه درصد زندگی‌‌اش درگیر وزارت اموزش و پرورش بوده است؛ و درتمام این مدت دانش آموزی برتر به شمار می‌رفته، چندین نقص بزرگ و اساسی آموزش و پرورش کشورم را لیست می‌کنم. هروقت به این لیست نگاه می‌کنم؛ متوجه می‌شوم که من به خاطر ذهن قدرتمند، کنجکاوی و روحیهٔ پرسشگری که داشتم؛ قربانی این نقص‌های خطرناک سیستم آموزشی نشدم؛ و دیگران که بیشتر مطیع و سربه‌زیر بودند؛ متاسفانه در این دام‌ها گرفتار شدند و در میدان ر
فردوسی متولد ۳۲۹ ه.ق در طوس، دارم فکر می کنم چی بنویسم ازش، که قدر و منزلتش رو بتونم بیان کنم، شاید هیچ عنوان یا جمله ای بهتر از این نباشه که بهش بگیم: شاعریه جوری بار این واژه رو سنگین کرده که خیلی سخت میشه به دیگران این لقب رو داد. فردوسی واقعا شاعر هستش، واقعا هنرمنده و واقعا زنده است. واژه به واژه، مصرع به مصرع و بیت به بیت جوری شما رو مسحور نوشته و فکر خودش می کنه که اصلا حس کسالت باری از خوندن بهتون دست نمیده، این واضحه که خوندن نظم(شعر) به م
امام حسین (ع) : أیها الناس إن رسول الله (ص ) قال من رأی سلطانا جائرا مستحلا لحرام الله ناکثا عهده مخالفا لسنة رسول الله یعمل فی عباد الله بالإثم و العدوان فلم یغیر علیه بفعل و لا قول کان حقا علی الله أن یدخله مدخله .

اینکه مثلا یک انسانی شرابخوار و یا اهل فسق و فجور است انسانی بدی است ،بلحاظ احکام الهی در ادیان مختلف آسمانی خصوصا اسلام قطعا اینطور است ،ولی دربین بعضی از کشورها و فرهنگها امکان دارد چنین نباشد مثلا مردم به اینکه دونالد ترامپ یک

گسترش آرام ناهنجاری‌های مدرن در جامعه؛
کودکانی که قربانی سودآوری والدین در شبکه‌های اجتماعی می‌شوند . 
مجبور است مقابلش بنشیند و گاهی نیز اصلاً نباید تکان بخورد،  چون قرار است از او عکس بگیرند.گاهی باید اخم کند، گاه چهره در هم کشد، بعضی وقت ها باید قیافه اش را جدی نشان دهد و گاه نیز مجبور است با لبخندی ژکوند چال لپش را نمایان کند. وقتی هم که از او فیلم می‌گیرد باید ادبیات کودکانه اش را فراموش کند. بعضی از کلمات را درست ادا نمی کند و شیرین
++: مواظب
باش ورودی شهر رو رد نکنی... نزدیک شدیم

-- : حواسم هست به تابلو
ها...

++: به
نظرم خسته شدی ، بذار من بنشینم پشت فرمون، دیشب هم خوب نخوابیدی... "عینکش
رو از چشم بر میدارد و تمیز میکند" ضمن اینکه من این شهر رو بهتر
میشناسم... آدرس رو راحت تر پیدا میکنیم...

-- : خستگی کدومه؟...
نشنیدی این جمله معروف رو که : هر آنچه که مرا نکشد
قوی ترم میکند؟

++:
آهان... اون مرد سیبیلوی احساساتی!!!... به نظرم این جمله اش یه قاعده قابل تعمیم
نیست...و نمیشه به عنوان ی
گمشده مزار شریف: شهید است و ماندگار در تاریخ… بخوانی در ذهنت هم ماندگار می شود

گمشده مزار شریفنویسنده: سعید عاکفانتشارات کتابستان معرفت
بریده کتاب گمشده مزار شریف :
ما هنوز به قولی که پاکستانی‌ ها به وزارت امور خارجه ایران داده بودند، دلخوش بودیم.اما این‌بار جوان طالب (از نیروهای طالبان)، همین که روبروی ما قرار گرفت، از جنس پشمک بودن این قول و قرارهای سیاسی را نشان داد!با اسلحه‌ ای که در دست داشت، دو، سه تیر به طرف سقف شلیک کرد و بعد هم س
اتفاقات مهم دوران کودکی میتواند سرآغاز یکسری مشکلات ومعضلات آینده هرفردی باشد.
بنابراین شخصیت و نوع تربیت هرنفر وابستگی بسیاری به این امر دارد.
دوران شکلگیری شخصیت هرفردی می تواند دستخوش اتفاقات مهمی باشدکه باید مورد بررسی قرار بگیرد.
به همین منظور و بدلیل اهمیت بالایی که این موضوع دارد.
 مرکز مشاوره کودک با راه اندازی بخشی با نام روانشناسی کودک اقدام به شناسایی مشکلات کودکان کرده است.
و بااستفاده از راهکارهایی مناسب، و بهره گیری از بهتر
در این مطلب خاطرات توریستی را می خوانیم، که هنگام سفر به ایران از بیت کوین استفاده کرده است.
یکی از علایق شخصی من، مطالعه و ترجمه خاطرات توریست هایی است که به ایران سفر کرده اند. به نظر من تجربه سفر به شهرهای ایران، همواره از زبان توریست ها جذاب تر است. زیرا آنها زوایایی از ایران را تجربه می کنند، که آنقدرها در ذهن ما مبرز نیست.
این بار هنگام گشت و گذار در میان صفحات وب، به خاطرات یک گردشگر خارجی برخورد کردم که نوشته بود سال گذشته بیت کوین در
به گزارش خبرگزاری «حوزه»، هفتم ذی الحجة الحرام، سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) است که حوزه نیوز در قالب «خوشه ای از شجره طیبه معصوم» بخشی از نقش این امام همام در تبیین معارف الهی را به قلم حجت الاسلام عبّاس جعفری فراهانی تقدیم حضور شما می کند.
اشاره
ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت سال روز شهادت این امام مظلوم (ع)، به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مراجع عظام تقلید و همه شیعیان و علاقه مندان آن حضرت، در این نوشتار کوتاه، نگاهی اجمالی
به گزارش خبرگزاری «حوزه»، هفتم ذی الحجة الحرام، سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) است که حوزه نیوز در قالب «خوشه ای از شجره طیبه معصوم» بخشی از نقش این امام همام در تبیین معارف الهی را به قلم حجت الاسلام عبّاس جعفری فراهانی تقدیم حضور شما می کند.
اشاره
ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت سال روز شهادت این امام مظلوم (ع)، به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مراجع عظام تقلید و همه شیعیان و علاقه مندان آن حضرت، در این نوشتار کوتاه، نگاهی اجمالی
همه زنان و مردان را فرا می خوانیم که:"- شفقت را به مرکز اخلاق و دین بازگردانند.- به این اصل باستانی بازگردند که هرگونه تفسیر از متن مقدس که موجبات خشونت و نفرت و حقارت را پدید آورد، نامشروع و غیر مجاز است.- مطمئن شوند که درباره دیگر سنت ها و ادیان و فرهنگ ها اطلاعاتی صحیح و آمیخته با احترام در اختیار جوانان قرار می گیرد.- بازتصدیق تنوع دینی و فرهنگی مثبت را تشویق کنند.- همدلی آگاهانه با مصائب تمام انسان ها را، حتی آنان را که دشمن خویش می شمارند، پ

شهروز براری صیقلانی براساس داستانی حقیقی

∞(شوکت خانم و پسرش شهریار _قصه‌ی قتل بوکسور خوشنام شهر)∞                       
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد ، میتواند از کوچه‌ی بن‌بستشان، در خط افق ، ر
کلیک نمایید وبلاگ دلنوشته شهروز براری صیقلانی دریچه 

نذر اشتباه  )        
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌

قسمتی از اثر دلنویس خیس    ∞(شوکت خانم و پسرش شهریار _قصه‌ی قتل بوکسور خوشنام شهر)∞                       
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چیز دانی