نتایج جستجو برای عبارت :

خوش شانس

شانس یک اتفاق ساده است که می‌تونه هرگز رخ نده، هر چه قدر بیشتر شانس بیاری شایستگی‌ات کمتر قابل اثبات خواهد بود. اگه شانس بیاری و شانس هیچ وقت در خونه ات را نزنه، اون وقت هیچ چیزی تو‌ی زندگی ات شانسی درست نمی‌شه و چه آرامشی میده بدون رخصت شانس، تمام آن چیزهایی که درست کردی بتونی تکرار کنی. تنها کسانی منتظر جفت گیری با حضرت شانس باقی می‌مانند که هم خودشان کور هستند هم اجاقشان.
۵ انشا با موضوع شانس
                                  

اولین انشا
مقدمه انشا شانس
شانس اقبال یا فرصت همان بخت است چه بد باشد یا خوب.
آنچه بعنوان شانس رخ می‌دهد خارج از کنترل فرد است و بدون توجه به اراده، قصد، یا نتیجه مورد نظر است.
دیدگاه فرهنگ‌ها نسبت به شانس از احتمال و تصادف تا ایمان و خرافه متفاوت است. برای نمونه رومیان برای تجسم شانس به الهه
ادامه مطلب
بازم صبح چشم هامو با سردرد باز کردم . 
سردرد سحرگاهی خیلی بده . کلا روزت را خراب میکنه . 
بدتر از اون اینه که همسایه بغلی بتن ریزی داشته باشه و چند ساعت صدا و دود مخلوط کن بتن زیر پنجره مستفیض ات کنه .
شانس که نداریم !
روح وحشی
+نمیدونم چه حکمتیه که بلایا یک دفعه روی سرت نازل میشن .
++از هر ترفندی بجز دارو استفاده کردم بیفایده بود . 
+++طفلی خر که اینهمه کاربرد داره . کم زحمتش میدیم ...
کاش بجای داشتن شانس خر ؛ خرشانس بودم !
 
چرا برخی مردم بی‌وقفه در زندگی شانس می‌آورند درحالی که سایرین همیشه بدشانس هستند؟
مطالعه برای بررسی چیزی که مردم آن را شانس می‌خوانند، ده سال قبل شروع شد. می‌خواستم بدانم چرا بخت و اقبال همیشه در خانه بعضی‌ها را می‌زند، اما سایرین از آن محروم می‌مانند. به عبارت دیگر چرا بعضی از مردم خوش‌شانس و عده دیگر بدشانس هستند؟
آگهی‌هایی در روزنامه‌های سراسری چاپ کردم و از افرادی که احساس می‌کردند خوش‌شانس یا بدشانس هستند خواستم با من تماس ب
جواب منفی شد
انفولانزاس
شانس ندارم که
بابام برگش بهم گف تو خودت کرونایی داری منو دق میدی تو خونه بد بیاد بگیریش؟
اصن با چه اجازه ای قبل خاستگاری؟
خلاصع همه چی مث قبل شد
دیرو هرچی میخواستم هنوز نگفته جلو روم بود
وای که کلی حال داد
اصن من کرونا میخوااام
بخت و شانس در فرهنگ ایرانی بسیار چیره دارد. مردم بسیاری از کارها را به بخت و شانس خوب یا بد خوب نسبت می دهند. وقتی گرفتار حادثه بد می شوند، می گویند بدشانسی آوردم و بخت یارم نبود، اما وقتی از حادثه ای به سلامت جان می برند، می گویند، خوش شانس بودم و بخت یاری ام کرد و از دام بلارستم. از نظر توده های مردم، بخت و شانس، اتفاقاتی است که هیچ برنامه و یا مقدماتی برای تحقق آن نبوده است. چنین تفکری موجب می شود که از بار مسئولیت حادثه، خود را برهانند و آن را
سست ترین کلمه "شانس"است... 
به امید آن نباش. .
محکم ترین کلمه "پشتکار"است...
آن را داشته باش. .
سالم ترین کلمه "سلامتی"است... 
به آن اهمیت بده. .
شایع ترین کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو. .
ضروری ترین کلمه "تفاهم"است... 
آن را ایجاد کن. .
دوستانه ترین کلمه "رفاقت"است...
از آن سوءاستفاده نکن. .
اصلی ترین کلمه "اطمینان"است... 
به آن اعتماد کن. .
ضعیف ترین کلمه "حسرت"است... 
آن را نخور
مقدمه:
خیلی از ما آدم ها به کلمه ایی به اسم شانس در زندگی اعتقاد داریم و خیلی از ما ادم ها ان را تنه تصورات ذهنی خود می پنداریم و ان را تنها یک اسم تلقی می کنیم.
تنه ی انشا:همیشه گفته اند شانس تنها یک بار در خانه را می کوبد،این خود ما هستیم که با انتخاب ان خود را خوشبخت می کنیم و با رد ان فرصت های خوب را از دست می دهیم.شانس همان معنی فرصت را می دهد زیرا که در زندگی ما فرصت های خوب و عالی کمی رو به رویمان قرار می گیرد و ما باید با بیشترین دقت ان را انتخ
 
شانس یعنی طرز فکر خودتان !
بارها این کلمات مخرب ناخودآگاه را شنیده‌اید (شانس ، تقدیر ، سرنوشت ، قسمت)در واقع هیچ کدام از آن‌ها وجود خارجی ندارند .ما باید در عصر نوین بپذیریم که تمام این کلمات زمانی جان می‌گیرند که ما طرز فکرمان را عوض کنیم .تمامی این کلمات نادرست ، در ضمیر ناخود آگاه تاثیر بسیار منفی می‌گذارند . اگر واقعا می‌خواهید خوش شانس باشید ، باید درست اندیشیدن را بیاموزید و به آن عمل کنید .تمام انسان‌های موفق و ثروتمند جهان با مثب
گاهی اوقات شاهد حوادث و رویداد‌هایی هستیم که به سختی می‌توان باور کرد که اتفاقی باشند و به نظر می‌رسد که کسی طوری آن‌ها را طراحی و برنامه ریزی کرده است که طبق برنامه و شیوه خاصی اتفاق بیافتند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با افرادی آشنا کنیم که به طرز شگفت انگیزی خوش شانسی را تجربه کرده اند و می‌توان به نوعی آن‌ها را خوش‌شانس‌ترین افراد تاریخ نامید!
 
لنا پالسون (Lena Påhlsson) 
لنا پالسون حلقه ازدواجش را در حالی یافت که ۱۶ سال پیش در حا
همه ما به شانس اعتقاد داریم برای مثال شانس اینکه کیف بزرگ پولی پیدا کنیم که ابنها را بچه پولدارها می اورندو نه ماها .
یا اینکه در بانک برنده شویم که انهم غیر ممکن است .
ما پسرهای بدبخت ایرانی قثط باید به آن امید باشیم که پدر زن پولدار گیرمان بییاید پس اینکه عده ای از پسرها با میلیلردها جنس مخالف دیده می شوند فقط برای تمرین است که روزی پدرزن پولدار گیرشان بیاید پس فکر بد نکنید بگذریم ، یک واقعه است که یک بار فقط در خانه را می زند ولی بد شانسی روز
شما در یک مسابقه پربیننده تلوزیونی با جایزه ۱۰ میلیون تومان شرکت می‌کنید. مسابقه به این ترتیب است که ۲ عدد ظرف و ۲۰۰ عدد تیله  که ۱۰۰ تای آن‌ها آبی و ۱۰۰ تا قرمز هستند، در اختیار شما قرار می‌گیرد. مجری مسابقه یکی از ظرف‌ها را به صورت تصادفی انتخاب کرده و از همان ظرف یک عدد تیله باز به صورت تصادفی انتخاب می‌نماید. اگر تیله‌ای که از ظرف بیرون می‌آورید آبی باشد شما برنده هستید و جایزه خواهید گرفت.حالا نوبت بازی شماست، مجری برنامه اعلام می‌ک
هر حادثه،اتفاق،پیروزی و شکستی در دنیا علتی دارد.اگر کسی بخواهد قهرمان وزنه برداری شود،باید تمرین های زیادی انجام دهد و زیر نظر مربیان بزرگ ماه ها تلاش کند و نقض هایش را برطرف سازدیا اگر کسی بخواهد از زمین کشاورزی اش محصول فراوان به دست اورد باید در کاشت،داشت و برداشت خیلی دقت کند.هیچ وزنه برداری نمی تواند با تکیه بر شانس به قهرمانی برسد و هیچ کشاورزی هم نمی تواند به امید شانس،محصول فراوانی را برداشت کند.
همه ی اتفاق های جالب و غیر منتظره ای
Artist: Super Junior | Music Name: One More Chance | Genre: Pop | Released: 2017 | Album: Play | Super Junior – One More Chance (Music Video)
هنرمند: سوپر جونیور | نام موزیک: یک شانس بیشتر | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (سوپر جونیور) Super Junior با نام (یک شانس بیشتر) One More Chance
ادامه مطلب
جوجه اردک خوش شانس,دانلود انیمیشن Lucky Duck 1080p,دانلود انیمیشن Lucky Duck 2014,دانلود انیمیشن جوجه اردک خوش شانس Lucky Duck 2014,دانلود رایگان انیمیشن Lucky Duck,دانلود زیرنویس Lucky Duck 2014,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Lucky Duck 2014,دانلود کارتون Lucky Duck 2014 720p,دانلود کارتون جوجه اردک زشت,دانلود مستقیم انیمیشن Lucky Duck 2014,
ادامه مطلب
دوستان این سایت هر 1 سایت به شما چندتا شانس میده که میتونید با اون بیت کوین کسب کنید 
برای بدست اوردن شانس بیشتر قسمت های مختلفی مانند افر و بازی و غیره داره می تونید استفاده کنید
پرداختی داره  فرصت از دست ندین
https://lootbits.io
از قسمت daily می تونید هر روز 5 تا شانش نیز دریافت کنید  
باگذشت زمان تعداد شانش های شما بیشتر میشه مثلا در هر ساعت به 10 عدد در مرحله اول برسید
«به نام تنها تدبیر کننده عالم»
شانس...!
یکی از خرافات، شانس است که مردم می‌گویند ما شانس نداشتیم یا بد شانس بودیم!
شانس مثل همان حرف دهریون است که می‌گفتند: 
" وَقَالُوا مَا هِیَ إِلَّا حَیَاتُنَا الدُّنْیَا نَمُوتُ وَنَحْیَا وَمَا یُهْلِکُنَا إِلَّا الدَّهْرُ ۚ وَمَا لَهُمْ بِذَٰلِکَ مِنْ عِلْمٍ ۖ إِنْ هُمْ إِلَّا یَظُنُّونَ" 
"و گفتند: جز همین زندگى دنیایى، زندگى دیگرى نیست، مى‌میریم و زنده مى‌شویم، ما را چیزى جز طبیعت و روزگار نابود
قبلا در مورد قرعه کشی نوشته بودم. باز هم می‌خوام در ادامه‌ی اون پست به یک سری باگ‌ها و نقص‌ها اشاره کنم و همین‌طور یک سری قواعد که به نظر من مسخره و زائده و تنها شیوه‌ای برای تحمیق مخاطبه.
در بعضی مسابقه‌ها و قرعه کشی‌ها مثلا میگن اگه فلان کار رو بکنید ۱۰۰۰ امتیاز کسب می‌کنید اگه بهمان کار رو بکنید ۲۰۰۰ امتیاز. هر بار مراجعه‌ی شما هم در هر روز ۳۰۰ امتیاز بهتون میده. که مجموع امتیاز شما میشه مقدار شانس شما!
چیزی که واضحه اینه که وقتی امتیا
گیاهی که امروز به بامبو یا بامبوخوش‌شانس معروف است در واقع اصلا از خانواده نی‌ها یا خیزران‌ها نیست و از تیره Dracaena است با نام علمی Dracaena sanderiana و به اسامی تجاری دیگری مانند دراسینای روبانی، بلژیکی همیشه سبز، یا گیاه روبانی و بالاخره بامبو خوش‌شانس شناخته می‌شود.
ادامه مطلب
BluRay,Lucky Luke: La ballade des Dalton 1987,x265 HEVC,انیمیشن خانوادگی,بلوری,دالتون ها,دانلود انیمیشن Lucky Luke: La ballade des Dalton 1987,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم Lucky Luke: La ballade des Dalton 1987 720p,دانلود کارتون لوک خوش شانس La ballade des Dalton 1987,دانلود مستقیم Lucky Luke: La ballade des Dalton 1987 1080p,زبان اصلی,لوک خوش شانس,
ادامه مطلب
 Artist: EXO | Music Name: Lucky One | Genre: Pop-Dance/R&B | Released: 2016 | Album: Universe | EXO - Lucky One (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: یک خوش شانس | سبک: پاپ دنس و آر اند بی | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (یک خوش شانس) Lucky One
ادامه مطلب
گیاهی که امروز به بامبو یا بامبوخوش‌شانس معروف است در واقع اصلا از خانواده نی‌ها یا خیزران‌ها نیست و از تیره Dracaena است با نام علمی Dracaena sanderiana و به اسامی تجاری دیگری مانند دراسینای روبانی، بلژیکی همیشه سبز، یا گیاه روبانی و بالاخره بامبو خوش‌شانس شناخته می‌شود.
ادامه مطلب
نام داستان: ته دیگ شانسنام نویسنده: مهسا اسلامی _ کاربر انجمن نودوهشتیاژانر: طنز_عاشقانه_کلکلی
منبع: نودوهشتیاخلاصه: یه پسر داریم شاه نداره صورتی داره ماه نداره( البته چاله چوله هاش رو داره) از خوشگلی تا نداره( زر میزنه چهارتا تا خورده) این آقا پسر ما آخر شانسِ.( چیه؟ خوشحال شدی؟!) عاشق دختر همسایشون میشه که میفهمه… ( نه خداوکیلی اینم من بگم؟!)
 
دانلود با فرمت PDF
دانلود با فرمت APK
 
بستگی به شانس شما دارد که اکانت خوب باشد یا نه
شانس خود را امتحان کنید

ما همچین چیزی به شما می دهیم:

Username:Password

یوزرنیم همان یوزرنیم اکانت Epic games هست و پسور هم همان پسورد اکانت Epic games هست و باید در جا های خود بنویسید

بعد وارد شوید و بازی کنید

هک شده: اکانت ها خارجی
بستگی به شانس شما دارد که اکانت خوب باشد یا نه


برای خرید اینجا کلیک کنید
خب...
 
اگه که پست «دیدار اولیا با دبیران » رو خونده باشین می دونین که می خواستم برم مدرسه قبلیمون ، معلم هامو ببینم...
 
اما خب...
 
هر سال بچه ها همزمان با امتحانای ترم  ، مدرسه هم میومدند (دوره اول) و اصولا دوره دومی ها که تعطیل بودند یه سری میومدند مد قبلیشون...
 
و الان .... با توجه به شانس عالی من ، اون مدرسه خود امتحانا تعطیل اند ، حتی یک هفته قبل امتحان هم تعطیل اند ( درصورتی که ما فرجه یک هفته قبل و نداریم )....
 
خب....
گویا باید یه زنگ بزنم ببینم کی
چراغ اتاقم رو خاموش کردم و روی تخت دراز کشیدم و شروع کردم به فردا و امتحانم فکر کردن که یهویی، ته تغاری در رو باز کرد و اومد تو:
مامان میگه فردا پوتین بپوش. 
من: نمیتونم. 
ته تغاری :( با یک مکث خیلی کوتاه برای هضم جواب من) : چرا؟
من:چون برای امتحان باید کفش های شانسم رو بپوشم. 
ته تغاری : (این بار با مکث طولانی تر) : میرم به مامان بگم بچه اش دیوونه اس!
 
+خرافاتی بودن آسون نیست، ولی بعضی وقتا منبع آرامشه. اونم برای منی که به خاطر استرس زیاد این امتحانای
برنامه های فوق جذاب تلویزیون در ماه مبارک رمضان، باعث شد بعد از سرچ دائمیِ شبکه ها مثل جوجه گردان، با شبکه ی "شما" آشنا بشم!! ممنون صدا و سیما!!
------------------
John: :)
SH: نخند جان!
John: وقتی میخواستی یکم با تلویزیون آشنا بشی هم، شانس نیاوردی!!
SH: شانس نیست! از همون اول هم یه چیزی میدونستم که پای این مسخره نمی نشستم!
John: روغن ریخته...؟!! :))
SH: ببند، جان!
بنده بعنوان یک ایرانی شانس آورده‌ام که صاحب‌خانه‌م و همین صاحب‌خانگی باعث شده است بخش عظیمی از مخارج عمده ایرانیان یعنی مخارج اجاره‌نشینی را درک نکنم. با این حال سایر سختی‌های زندگی را می‌فهمم. می‌فهمم حداقل حقوق 1.5 میلیون تومانی یعنی چقدر؟ می‌فهمم زندگی در زیر خط فقر چیست چون مدت‌هاست که در حوالی همانجا زندگی می‌کنم! تازه شانس آورده‌م اجاره مسکن نمی‌دهم! می‌فهمم یک باک بنزین 150 هزار تومانی یعنی چه؟ و می‌فهمم 60 لیتر بنزین چقدر است
میگه ما توی عشق هیچوقت شانس نداشتیم، با اینکه نمیبینه سر تکون میدم و مینویسم آره،میگه میدونی چرا؟ چون همیشه از تمامِ وجودمون برای طرف مایه میذاریم غافل از اینکه اون حتی برای احساساتشم حساب و کتاب داره،میگم آره شانس هیچوقت با ما یار نبوده.
 
ساعت که ۰۰:۰۰ شد، میگه الان دیگه یه روزه وارد بیست شدی،بیست سالگی چطوریه؟ میگم همونطوری که نوزده سالگی بود و هیژده سالگی بود و الی آخر،میگه ایشالا سال خوبی برات باشه میگم اگه بذارن،صبح تا صبح که از خواب
تابستان بدون طالبی شبیه به آسمان بدون
خورشید است! اما انتخاب طالبی آب دار و خوش طعم بسیار مهم است. چطور می
توان از درون طالبی خبر داشت؟ چگونه می توان این میوه تابستانی را به
بهترین شکل آن خریداری کرد؟ خرید میوه هایی مانند هندوانه و طالبی یک شانس
آزمایی است. از بیرون این میوه ها نمی توان تشخیص داد که آیا میوه ای خوب و
خوش طعم است یا خیر. اما آیا باید برای انتخاب طالبی همیشه به شانس رجوع
کنیم؟ نه هرگز! طالبی خوب را می توان تشخیص داد. در این مطل
برای ایجاد یک برند قانونی لازم است چندین اصل زیر را در نظر داشته باشید :1- اگر می خواهید نام برند شما فارسی باشد باید یک مستند معنایی در لغت نامه دهخدا داشته باشد. 2- اسامی و علائم مشهور و شناخته شده غیرقابل ثبت هستند. 3- اسامی خاص و ساختگی شانس بسیار بالایی برای ثبت دارند. 4- صفت ها و اسم هایی که نشانگر توصیف می باشند و یا عام هستند به تنهایی قابل ثبت نیستند. 5- در صورت نبودن عین نام در طبقه کالای درخواستی، استفاده از نام های چند سیلابی و ترکیبی ، از
شانس در زندگی یا همان بخت و اقبال چیزی است که باعث می شود اتفاقی مطلوب یا نامطلوب خارج از اراده انسان پیش بیاید. اما آیا شانس واقعا وجود دارد؟ یا صرفاً  عاملی برای سرپوش گذاشتن بر ضعف ها و شکست ها است؟ شانس در واقع همان قانون احتمالات است که به وسیله رفتار و تفکر انسان کنترل می شود و احتمال بروز آن بیش تر می شود. در واقع خوش شانسی با تلاش برای موفقیت در زندگی، افزایش پیدا می کند. برای این که بتوانید خوش شانسی را در زندگی افزایش دهید باید تفکر
دانلود رایگان فیلم کلید شانس با دوبله فارسی Luck-Key 2016 BluRay
فیلم سینمایی کلید شانس با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 2 جایزه و نامزد 2 جایزه دیگر

نام فیلم: کلید شانس – Luck-Key | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی | تاریخ انتشار: سال 2016
زبان: دوبله فارسی + کره ای | مدت زمان: 01:52:52 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2.1 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 550 مگابایت | امتیاز: 6.9 از 10
خلاصه داستان:یک قاتل حرفه ای بر اثر یک حادثه دچار فراموشی شده است. پس از این ماجرا یک بازیگر زندگی اش را با او عوض می
دانلود رایگان فیلم کلید شانس با دوبله فارسی Luck-Key 2016 BluRay
فیلم سینمایی کلید شانس با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 2 جایزه و نامزد 2 جایزه دیگر

نام فیلم: کلید شانس – Luck-Key | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی | تاریخ انتشار: سال 2016
زبان: دوبله فارسی + کره ای | مدت زمان: 01:52:52 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2.1 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 550 مگابایت | امتیاز: 6.9 از 10
خلاصه داستان:یک قاتل حرفه ای بر اثر یک حادثه دچار فراموشی شده است. پس از این ماجرا یک بازیگر زندگی اش را با او عوض می
 فنگ شویی چیست؟
 
فنگ شویی دانشی است کهن با بیش از ۳ هزار سال پیشینه که به ما هماهنگ بودن با طبیعت را می آموزد. ما می توانیم به کمک آن با انرژی های هستی هم سو شده و در راستای انرژی های مثبت قرار گیریم. این دانش راه ما را برای کسب ثروت، عشق، ایجاد روابط خانوادگی بهتر، علم و دانش، ارتقا شغلی، شهرت و اعتبار ایجاد روابط بهتر با فرزندان، سلامتی و تندرستی هموار میکند.
فنگ شویی به راحتی میتواند روی تمام زوایای زندگی ما به آرامی تاثیر بگذارد. روی ثروت
با یکی از بچه هامون تو اینستا در مورد یه چی حرف می زدم
رفتم حموم برگشتم
اینستام ریده
پیامای طرف اومده ولی نمیشه ببینم و جواب بدم
با طرفم رودروایسی دارم موندم چه کنم
فاک‍♀️
قبلا هم اینجور شده بود
بعده یه روز درست میشه
الان میگه این یارو چه بی شعوریه ها :/

بعدا نوشت:درستش کردم✌️
این untamed همون مائو دو نمیدونم چی چیه؟ 
اگه همون که ایشالا بعد کنکور با بسکوت میبینم.همین بروکلینم میخوام جمع کنم بعد کنکور.هر چند معلوم نیست با این وضعیت بعد کنکوریم باشه *weeps*
د نکبتا لااقل بگید چقدر عقب میندازیدش ینی شانس گندم که نداریم. من از دانشگاه اومدم بیرون کل دنیا به هم ریخت
یک زخم نامرئی شده ام..
حتی، گاهی رویش آرام آرام نمک میریزم و عمیقش میکنم؟
هی سکه می اندازم و میگویم روی شیرش شانس من است
هی خط میشود..
خط میشود و عمق میدهد به این زخم..
ت
ن
ه
ا
این کلمه معانی مختلفی دارد که هر کس در زندگی ش انگار میتواند چندین بُعدَش را تنها بفهمد:))
تنها در تنها
لاتاری ثبت نام کردیم به امید اینکه جز اون خوش شانس ها باشیم ؛)
همیشه میگم اگه اینطور بشه ..فلان میکنم اینکارو میکنم ..البته کلاس زبان میرم و تا حد قابل قبولی رفتم نه کلا برای لاتاری چون کلا لازمش داشتم 
نمیدونم چرا اصن اینجا رو یادم رفته بود 
دقت کردین اصن چقدرهههه من نیستم 
کجایین بی ادبااااا :دی
امروز چندبار رفتم توی برنامه ی lichess که بلکه حریفی چیزی پیدا بشه یکم بازی کنم قوی بشم ولی خیلی منتظر شدم و کلی هم آدم توش بود ولی هیچکس نیومد باهام بازی کنه :( والا خر من از کرگی دم نداشت حالا چه توی دنیای واقعی چه توی دنیای مجازی. از خیر شطرنج آنلاینم گذشتم.
خودکارِ نشون شده‌،نیست.
خودکار نشون شده،شانس من برای ادامه امتحانات و درس خواندن بود.شیشه عمر کهکشانی‌من بود.حالا که گم شده،حس می‌کنم عمر من هم به سر آمده.
مثل همه قصه ها-یا حتی خدا را چه دیدی؟مثل غصه‌ها-که به سر می‌آیند.مثل دنیا.مثل مرگ دنیایمان.آن هم درست وقتی زندگی اطراف،ادامه دارد.
 
 
 
*حالا پست قبل به حاشیه نره.بخونید که جالبه و قابل تامل.#فتأمل
تو خونه تاپ و شلوارک نپوشین!اگه میپوشین، نرین دم در کفشارو مرتب کنین...!
یهویی باد میزنه در بسته میشه، پشت در میمونین! باید برین از همسایه چادر و پیچ گوشتی بگیرین اونوقت (اگه شانس بیارین کسی تو راه پله نباشه و خانمش درو باز کنه) و خودتون به زحمت درو وا کنین...!
وسواس مرتب کردن نداشته باشین...! 
چقدر دنیا شبیه بازی مارپله
شده.

تلاش پشت تلاش تا اینکه مسیر
طولانی و سخت زندگی رو پله پله طی میکنی. بعد کم کم مارهای زندگیت خودشون رو نشون
میدن. مارهایی که همیشه تو یک نقطه از زندگی درحال درجا زدن و نیش زدن هستن تا
نزارن منو و تو به آرزوها و امیدهامون برسیم. تو این مسیر البته که انتخاب های
ماست که تأثیرگذاره ولی شانس هم نیازه ! توی مارپله شانس میتونه شماره تاس باشه
ولی تو زندگی واقعی میتونه خانواده بهتر باشه. دوستای دلسوز تر باشه و ...

یادمه وقت
دوستای پنجم و شیشمم رو می بینم گاهی.
غمگینم براشون.
زندگی مثه سوپرمارکته. تا بچه ای، نمی ذارن بری تو. خودشون میرن هرچی میخوان برات میخرن میارن.
نوجوون که میشی، میری داخل با یه سبد خالی. همههههه چی میتونی برداری. با هرچیزی خودتو پر کنی. عجیبی،درهمی، شادی.
بزرگتر که بشی، سبدت پرتر میشه. دیگه جا برای چیزای جدید نداری. میترسی چیزای قدیمیت رو دربیاری بیرون، چیز جدید بذاری. چیپس توی سبدت نمکیه، چیپس تو قفسه ماست و ریحان. ولی دلت نمیاد از نمکیه دل بکن
✅ سه چیز برادر را از برادر جدا می کن✅ سه چیز برادر را از برادر جدا می کند
1.زن 2.زر 3.زمین
سه چیز در زندگی یکبار به انسان داده می‌شود.
1.والدین 2.جوانی 3.شانس
سه چیز دلتنگی می آورند.
1.مرگ والدین 2.مرگ برادر 3.مرگ فرزند
سه چیزدردنیا لذت بخشند.
1.آب 2.اتش 3.آرامش
سه چیز را هرگز نخور.
1.غصه 2.حرام 3.حق
سه چیز باعث سقوط انسان است.
1.غرور 2.دشمنی 3.جهل
سه چیز را باید افزایش داد.
1.دانش 2.دارائی 3.درخت
سه چیز انسان را تباه میکند.
1.حرص 2.حسد 3.حماقت
سه چیز را همیشه بخ
سلام
1- آیا این ظلم به زن نیست که:
در وضعیت فرهنگی تک همسری کنونی ، این امر کاملا مشهود و بدیهی است که یک مرد دارای یک نوع شرایط می تواند بین صدها و یا هزاران زن دارای همان شرایط انتخاب کند ولی یک زن با همین شرایط باید منتظر پسندیده شدن یک نفر بماند و اگر چنین اتفاقی افتاد اما این خواستگار باب میلش نبود ممکن است شانس ازدواج را برای همیشه از دست بدهد.
کازینوگیم های تاینی بت(tiny bet)
بسیاری از علاقه مندان این روز ها به احتمال بسیار زیاد اسم بازی هایی نظیر بازی انفجار و یا بازی های کارتی پوکر و 21 را بسیار شنیده اند. تمامی بازی هایی از این قبیل که شامل : اسلات، پوکر، بلک جک، پاسور، 4 برگ، تخته نرد، سنگ کاغذ قیچی و بسیار بازی های متنوع دیگر در سایت وجود دارد.
بازی اولی که قصد معرفی اش را به شما داریم و در سایت تاینی بت نیز آمده است. بازی جنجالی انفجار است بازی که این روز ها سر و صدای بسیاری کرده است و
‹‹لطفا اهل تفکر بخوانند››
بازی تخته نرد برای بعضی ها جذابیت دارد و برای بعضی اصلا.
یکی از کلماتی که در این بازی زیاد شنیده ام "شانس" است. این کلمه بار ها و بار ها گفته میشه: شانس آوردی!... شانس داشتی!.... چه شانسی!
جفت شش...شانسی بود!....و خیلی مدل های دیگه.
وقتی کسی برنده می شود یکسری به شانس او آفرین میگن و بعضی به هوش و فکرش.
من درس هایی را از این بازی یاد گرفتم که در زندگی بسیار کمکم کرد.
1- شما با چیزی بازی را شروع می کنید که در آن اختیار ندارید:
شروع
قلبم که میشکنه پیش خودم میگم حالا که من جزامی این خونه ام ان شاالله یکی پیدا بشه با عزیز دردونه ت مثل زامبیا برخورد کنه اونوقت زجر کشیدنت رو ببینم دلم خنک بشه. بعد یه دقیقه نرسیده میگم واقعا عرضه ش رو داری که دلت خنک بشه؟ واقعا هم ندارم. میگم بی خیال بذار اونا دو تا با هم خوش باشند. رنج اونا چیزی از رنجی که من کشیدم کم نمیکنه.
نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه  به داوطلبا کمک می کنه تا بفهمن که با توجه رتبه کنکورشون کجا شانس قبولی دارن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو  ، تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه کنکور از طریق نرم افزاری که توسط این سامانه طراحی شده امکان پذیره و داوطلبا می تونن واسه بررسی شانس قبولیشون واسه همه ی گروه های آزمایشی از نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه کنکور ۹۸ استفاده کنن .
برای مطالعه متن کامل مق
من برای سال جدید قطعنامه نمی گیرم. من نمی حال همیشه خودم را یک یادآوری در مورد آنچه که مهم است در زندگی دانشگاهی است. یادآوری معمولاً نقل قولی است که من در طول سال پیدا کردم ، چیزی که می خواهم در مورد آن فکر کنم و شاید بعداً از آن استفاده کنم.
نقل قول ها روی نت های چسبنده ای است که من در بالای میز کار خود نگه می دارم. در هفته بین کریسمس و سال نو ، یادداشت های مهم سال را مرور می کنم. من چیزی را پیدا می کنم که طنین انداز باشد ، سپس آن را چاپ می کنم و کنا
دنیا رو باید دید تا فهمید ، چشم های تو زیبایی محضه 
 
× این یه تیکه از ترانه آهنگ شاعر شدن از آلبوم محمدرضا علیمردانیه. 
به نظرم در نهایت عاشقانه بودنه
می فهمید چی میگم؟ 
 
× جالبه این مدت برعکس هر موقعی که فاز تنهایی برمی داشتم، اصلا از آهنگای عاشقانه پرهیزی ندارم. دقیق گوش می دم و فکر می کنم، لذت می برم و یه وقتا هم گریه می کنم. 
دوست دارم اینقدر به فاز تنهاییم ادامه بدم تا یکی پیدا شه بهم ثابت کنه وااااقعا دوستم داره. چون بعد این همه سال فهمید
سلام به همه 
خانوم هایی که مثل من مجرد هستن و توی خونه درس دانشگاه تموم شده و کاری ندارن و قصد ازدواج دارن، معمولا توی خونه هستن و دیده نمیشن، من فکر کردم که بهترین راه کار حضور توی اجتماع هستش که دیده بشی، منظورم خیابون نیست یه اجتماع یه گروه صمیمانه مثل کوه نوردی که به شخصه من همچین گروهی پیدا نکردم، خواستم بدون نظیر همچین اجتماع هایی واسه دیده شدن و ارتباط که شانس ازدواج رو بالا میبره چی سراغ دارین؟، کلاس و امثال این که هزینه ش زیاده گزین
میان دنیای زنده ها و مرده ها یک کاغذA4 بود که وسطش دالبور دالبوری قیچی تورده بود
ادم ها ک میمیردند اگر خوش شانس بودند و میرفتند توی این کاغذ از بین نمیرفتند
حالا یا روح دیگری خبرشان میکرد یا تا قبل از اینکه وقتشان تمام شود پیدایش میکردند
ان ور ولی جالب بود. روح ها توی روز خواب بودند، یعن خواب میشدند و در شب دنیایشان ک هیچ کس در ان نمیمرد را میساختند
ادامه مطلب
خوش‌شانس فقط یکی از بچه‌های فامیل ما...
اوایل اسفند ازدواج کرد...
بعد بخاطر کرونا، کارش تعطیل شد...
نامزدش هم که همه‌ش خونه‌ست... اینم همه‌ش خونه نامزدش!
نشسته داره واسه کنکور ارشدم می‌خونه!
بهترین قرنطینه قرن رو داره این بشر! یعنی کرونا فرصت نهایت استفاده از همه چیز رو با هم بهش داد!
شرایط اخذ ویزای شینگن
با توجه به سیاست های هر سفارتخانه ، نوع سفر متقاضی و نوع ویزا متفاوت
است پس از این رو شرایط اخذ ویزای شینگن برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت
است. سابقه سفر، وضعیت تاهل، اشتغال و سن متقاضی از جمله شرایط تاثیر گذار
در دریافت ویزای شینگن هستند. کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی آنامهرپرواز برای متقاضیانی که می خواهند به محدوده شینگن سفر کنند تمام شرایط لازمه را جهت دریافت ویزای شینگن
بررسی می نمایند و در صورت مطلوب بودن شر
سلام
هر یک ساعت تا 100 هزار ساتوشی برنده شوید. حداقل برداشتی بصورت اتوماتیک و اگه بیش از ۱۰ هزار ساتوشی بدست آورده باشین هر سه شنبه  به کیف پولتان قسمت Bitcoin Cash منتقل می شود، با گوشی همراهتان کسب درآمد ساعتی کنید، هر یک ساعت یکبار وارد برنامه شوید و از شانس خود استفاده کنید، اگه بار اول شانستون ساتوشی کم گیرتون اومد با دیدن تبلیغات شانس دوباره بهتون داده میشه که ساتوشیتون رو ببرین بالاتر.
احیاناً اگه لینک عضویت کار نکرد با استفاده از ف...لتر ش..
در اپلای هم سوتی های داشتم که چندتاش الان یادمه و دوست دارم ثبتش کنم.
اولیش اینه که یه استاد خانم داخل دانشگاه UM بهم اکسپت داد اما بعدش بهونه پول آورد و دیگه ایمیل هامو جواب نداد (اما میخوند!). در کنارش از استادی در دانشگاه UTM هم پذیرش داشتم و قرار شد برام فاند جور کنه.
یه شب که مشغول فکر و خیال بودم یهو ساعت 4 صبح فکری به سرم زد! بلند شدم و به شروع کردم تماس گرفتن با استادا! از شانس خوبم جواب ندادند! مثلا جواب میدادند چی میخواستم بگم؟! انگاز جواب رد
روزی شاه محمود غزنوی در بیابان از لشگر خود جدا افتاده و از قضای روزگار به تنهائی اسب می تاخت که ناگهان بر کنار دریا طفلی را تنها و مغموم دید . د رحیرت و تعجب بر کنار طفل نشست و از او پرسید که : 
" ای طفل غمزده ، این چه حالتی است و در این جا چه می کنی ؟ " 
طفل گفت : ای امیر ، ما هفت طفل بی پدری هستیم که با مادر خود در نهایت فقر و فلاکت در این نزدیکی زندگی می کنیم و گذران ما از این ماهی است که با صدها زحمت و مشقت از صبح تا شام از این دریا صید می کنیم و قوت م
همگی ما افرادی را دیده ایم که همیشه خوش شانس هستند این افراد کسانی هستند که همواره مانع را از پیش پا برداشته و بسیار کمتر از دیگران ناامید می‌شوند و به نظر می‌رسد که موفقیت راحت‌تر به سمت آنها می آید گویی موقعیت های خوب مرتب به آنها روی می آورد .البته آنها سخت کار می کنند؛ اما این توضیح کاملی در مقابل رفتار روزگار با آنها نیست چرا که خیلی از مواقع به نظر می رسد که لیاقت و شایستگی یکسری افراد دیگر از آنها بیشتر است!!! شاید برخی تصور کنند که این
آینده نزدیک است...⁦‼️⁩⁦
این برنامه ریزی است که آینده را زیبا خواهد کرد.....نه شانس❗
گذشته و آینده دزدان زمان هستند؛پس از همین امروز شروع کنیم``
هیچ وقت دیر نیست همین الان دست به کار شوید.....‌
آرامش شما،هدف ما
مشاور و صدور انواع بیمه نامه ها: عمر و تامین آتیه،حوادث،شخص ثالث،آتش سوزی و.....
محدودیت جغرافیایی نداریم.
نمایندگی آتش فشان
۰۹۲۲۱۷۸۴۶۱۸
۰۹۲۲۱۷۸۴۶۱۹⁦
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم و برقرار می سازد . چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزپرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد ،شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت
ادامه مطلب
ایمپلنت به عنوان استاندارد درمان بی دندانی در نظر گرفته می شود. تعدادی موارد قطعی عدم تجویز ایمپلنت وجود دارد ولی در عین حال بیماری هایی هم وجود دارد که ایمپلنت را می توان کار گذاشت ولی شانس شکست آن بالا تر می رود.
ادامه مطلب
پروژه ی ارسالی - بازی جالب در پایتون (ورژن 2)
 
فرستنده : [+] DELSY [+]
نام پروژه : ترکل - Turcle
دسته بندی : پایتون - python
توضیحات : این پروژه یک بازی هستش . این بازی بر پایه شانس و احتماله . بازی به طوریه که وقتی اجرا میشه به طور شانسی برای شما شروع به دایره کشیدن میکند . هر چقدر دایره های شما بیشتر باشد امتیاز بیشتری میگیرید . اینکه چنتا دایره میکشه بستگی به شانس شما داره با هر بار اجرا تعداد دایره ها متفاوته . شانستونو امتحان کنین . در ورژن جدید این بازی قاب
نکات ترکیب بندی حرفه ای:چگونه در عکاسی از هر سوژه یا منظره ای بهترین نتیجه را بگیریم؟وقتی سوژه یا مکان مناسبی برای عکاسی پیدا کردید که نظرتان را جلب می کند، نهایت سعی خود را برای کار کردن روی آن صحنه بکنید تا بتوانید شانس خود را برای گرفتن عکسی فوق العاده به حداکثر برسانید. در ادامه این مطلب، چند نکته ترکیب بندی حرفه ای مطرح خواهیم کرد.یکی از اشتباهاتی که بسیاری از عکاسان مبتدی انجام می دهند این است که به محض پیدا کردن صحنه ای برای عکاسی، دور
خوب دوباره یک پروژه درسی می خواد شروع بشه و مثل همیشه پیش نیازش مرتب
کردن اتاقه. باید برای استخدامی اموزش پرورش بخونم که ده ماهه دارن فقط
وعده میدن می خوان آزمون بگیرن. یعنی این تنها شانس من برای یک کار ثابته
که ایشالا به ثمر بشینه. از مهر هم کلاسهای آیلتس رو شروع می کنم و در به
در دنبال کار می گردم. 
رژیم؟! شرایط فعلا اوکیه. حواسم هست به قضیه
مدافع استقلال که به شکلی غیرقابل پیش بینی در دو هفته اول در ترکیب استقلال بازی می کند این فرصت را دارد تا در بازی با فولاد ثابت کند در ادامه فصل هم می تواند در ترکیب آبی ها به میدان برود.
 
به گزارش "ورزش سه"، شاهین طاهرخانی بازیکنی است که فصل قبل از امیدهای پیکان با استقلال قرارداد امضا کرد و در فصل اول شفر حتی یک دقیقه هم به این بازیکن بازی نداد.
 
با این حال شرایط برای طاهرخانی طوری رقم خورده است که او در دو هفته اول لیگ برتر در ترکیب آبی ها به
نام فارسی فیلم : ستاره های شانس
ژانر: عاشقانه ، کمدی ، درام
لینک IMDB
امتیاز: ۱۰ / ۵٫۲
کیفیت : ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p | آخرین حد کیفیت ، فوق العاده
حجم : ۲٫۴۷ گیگابایت ، ۱٫۱۹ مگابایت
اسکرین شات : دارد
دوبله فارسی حرفه ای و جذاب
صوت دوبله بصورت جداگانه
دو زبانه (صوت دوبله و صوت زبان اصلی)
خلاصه داستان : “راج” یک آرشیتکت بدشانس با “پریا” فعال اجتماعی که می تواند مهره شانس او باشد آشنا می شود.متاسفانه “پریا” تلاش می کند از مکانی که “راج” می خواهد آنجا را برای س
این گل در کل جهان به نام "ماها مه رو و آریا" شناخته می شود و فقط و فقط در منطقه هیمالیا رشد می کند! گفته می شود این گیاه هر ۴۰۰ فقط سال یک بار گل می دهد! اگر می خواهیم آن را بار دیگر ببینیم بایستی ۴۰۰ سال دیگر صبر کنیم! نسل ما خیلی خوش شانس است که این گل را می بیند!
دیره ولی باید یاد بگیریم وقتایی که باید حرف بزنم، بزنم......مات شدن هیچ وقت بهترین گزینه نیست....تو هیج کجای زندگیم حرف نزدنم برام خوبی یا شانس نیاورده برعکس همیشه مساوی بوده با بدی وبدشانسی مطلق اما هیچ وقت باعث نشده بوده نسبت بهش اونقدری که امروز بدم اومد بدم بیاد میدونم که خیلی زود نمیتونم بهش برسم اما از الان شروع میکنم... حرف بزنم وقتایی که باید.... 
 
 
این تئاتر یک دوست است که به سختی توانسته تئاترش را روی صحنه ببرد اما از شانس خورده به ماجراهای اخیر و هیچ وسیله ای برای تبلیغ در اختیار ندارد.
امیدوارم کمک کنید تا این تئاتر که زحمت چند جوان است دیده شود.
در این اوضاع تنها کاری که ازم برمی آید همین است.
و اینک دانشگاه و حماسه های مهشاد:
صبحش به قول «محمد»عنر عنر پاشدیم رفتیم دانشگاه ثبت نام کنم!حالا اینم قضیه داره!بعد فهمیدم ساعت ۸تا۱۰کلاس شیمی داشتم!چه خجستم من!به این که نرسیدم اما ظهر از ۱تا ۵کلاس داشتم...رفتم خونه و ناهار نخورده منو گذاشتن دم ایستگاه!گفتن خودت باید یاد بگیری چجوری سوار اتوبوس شی!
اتوبوس رسید و تا کله پرررررر ادم!منو جا نمیدادن!هی میگفتن اقا نگه ندار!برو://// اقا جا نیست!...خلاصه که به زور خودمو جا کردم!داخل اتوبوسم  از شوق زی
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 به منظور اولویت بندی انتخاب های خود می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمایند . این نرم افزار بر اساس آمار قبولی داوطلبان سال گذشته طراحی شده و شانس قبولی متقاضیان را بر اساس رتبه اکتسابی آن ها تخمین می زند .
کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، از اهمیت و حساسیت مرحله انتخاب رشته ارشد به خوبی آگاه هستند . بر این اساس بسیاری از متقاضیان ، پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج
همین لحظه بغضم گرفت...
حتی اشکامم ریخت...........................
خیلی تنهام... خیلی..
مخصوصا وقتایی که ناراحتم...
الان میبینم شانس منه... تقدیر منه...
مشکل از اون نیست...
مشکله منه که هیچوقت کسی حالمو نمیفهمه...
خوشبحال ف.ه... خوشبحاش... :)
تو عمرم هم فکر نمیکردم با گریه پست بنویسم...
فکر نمیکردم پست دومم برا خودم اینهمه غمگین میشه...
پ.ن: حالا کسی بیاد اتاقم فکر میکنه شکست عشقی اینا خوردم... مخصوصا با اهنگی که باز کردم... 
فرشته مهربونم میگه زیبا نیستم! 
یعنی شانس نداریم که 
یه فرشته خوشگل نصیبمون بشه 
خدا هم گشته یه فرشته زشت قسمت من کرده. 
البته این فرشته بد اولا آرایش میکرد
میگفتم عجب فرشته زیبایی 
قند توی دلم آب میشد 
خیلی زیبا و جذاب به نظرم می رسید. 
نگو فرشته کلک با آرایش و ویرایش خوشگل شده بوده 
بسوزد پدر عاشقی 
عاشق یک فرشته زشت شدم 
5-6 ماهه فکر میکردم خیلی خوشگله لامصب 
از دیدن عکسهاش سیر نمیشدم... 
... 
میگه خیلی معمولی ام... 
اینجور که میگه، فکر کنم خیل
سست ترین کلمه " شانس" استبه امید آن نباش
محکم ترین کلمه " پشتکار " استآن را داشته باش
سالم ترین کلمه " سلامتی " استبه آن اهمیت بده
شایع ترین کلمه " شهرت " استدنبالش نرو
ضروری ترین کلمه " تفاهم " استآن را ایجاد کن
دوستانه ترین کلمه " رفاقت " استاز آن سوء استفاده نکن
اصلی ترین کلمه " اطمینان " استبه آن اعتماد کن
ضعیف ترین کلمه " حسرت " استآن را نخور
 
انفجار یک بازی شرطی و مبتنی بر شانس و ضرایب ریاضی است. نحوه انجام این بازی ساده است و باید آن را آنلاین بازی کنید زیرا در حالت آفلاین دسترسی به پول مجازی ندارید. به همین دلیل است که باید روی بازی شرطبندی کنید و یکی از یکی از کازینوهای انفجار باشید که در این بازی به شرط بندی شرط می بندید.
ادامه مطلب
سلام.
امروز من اول صبح زدم بیرون واسه کاری. مامان هم بیدار شد اومد باهام. دیشب سردرد بود امروزم همینطور.... 
نمیدونم چی شد جنون بهش دست داد از صبح ساعتای10 دیوانه شد... قاطی کرده. هرچی ساکت شدم بهتر نشد الانم بدتر شده... 
خیلی دلم گرفته هست. کیو  دارم الان باهتش حرف بزنم؟
این از خانواده ی نصفه نیمه .   
از شانس خوبم همسر و بچه و خواهر هم ندارم که بخوام این غم ها رو با اونها قسمت کنم. یا شادی اون ها را قسمت کنم تا غم های خودم یادم بره.... 
خدا رو شکر. باز ا
چهار روز در هفته قراره بریم دانشگاه ، هر چهار روز هم باید از ساعت 8 سر کلاس باشیم :/
حالا من همونی بودم که دانش آموزا رو چند روز پیش مسخره میکردم میگفتم باید ساعت 6 بیدار شین برین مدرسه! مطمئنم چوب خدا بوده !! احتمالا هم دعای همونی که من رو در دو پست قبل دیسلایک کرده ، باعث این مصیبت ها برای من شده !
خواب صبح فاکتور خیلی مهمی برای موفقیت دانشجو در آینده هست چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن ؟
 
 
خرافه های رایج در ایران
 
 
شانس و اقبال
شانس
و اقبال در حقیقت عنوان موهومی است که از مغز کسانی تراوش می کند که علل
حوادث را نمی دانند لذا ناچار می شوند برای راضی ساختن وجدان خود آنها را
به دست یک سلسله عوامل نامرئی و خرافی بسپارند, به طور مثال قهرمانی که در
بازی های ورزشی دچار شکست می شود برای جبران ضعف خود می گوید شانس و اقبال
حریف، بلند بود که پیروزی نصیب او گردید و من تیره بخت و بداقبال بودم که
با شکست روبرو شدم.
 
رمّالی
یکی
از باورهای غ
طبق
گزارشات اعلام شده از سوی رایتل مصادف با روز کارگر طی مراسمی انتخاب برنده
جایزه ویژه رایتل اجرا شد و به یکی کارگر صنعتی واقع در اسلام آباد کرمانشاه که با
انجام خرید خطوط رایتل وبا یک شانس در قرعه کشی شرکت کرد و برنده ی یک واحد
آپارتمان شد.

لازم به
ذکر است مسابقه جایزه بزرگ رایتل از اواخر اسفندماه سال 97 آغاز شد و علاقه‌مندان
می‌توانستند با ثبت‌نام یا ترابرد به رایتل و اولین استفاده سیم‌کارت اعتباری
و دائمی خود عضوی از خانواده رایتل شده

رولت روسی معمای جالب ماتیلدا
بابی در مسیر برگشت به سمت خانه ربوده شد. خلافکارها تنها یک فرصت برای زنده ماندن به او دادندو آن چیزی نیست جز اجرای رولت روسی. همانطور که می دانید در رولت روسی به فرد یک هفتیر یا تپانچه داده می شود که در مخزن فشنگ آن، یک یا دو تیر قرار داده می شود و بقیه جاهای فشنگ خالیست. فرد موردنظر مجبور است مخزن را چرخانده و هفتیر را روی شقیقه خود قرار دهد و شلیک کند.
 
در این شلیک فرد ممکن است جان خود را از دست بدهد یا اینکه شا
همه‌ ما حداقل یک‌بار این پیام را بر روی
صفحه‌ نمایشمان دیده‌ایم: “شما آلوده به ویروس شده‌اید! اکنون آنتی‌ویروس X
را برای محافظت از رایانه‌ خود دانلود کنید! ”
بسیاری از این پنجره‌ها به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که پیام‌های واقعی را که
از ویندوز یا یک محصول امنیتی معمولی دریافت می‌کنید، شبیه‌سازی کنند.
اگر خوش‌شانس باشید، این پیام تنها یک شوخی ساده است و فقط پلاگین و
تبلیغات ناخواسته بر روی صفحه‌ نمایش سیستمی که با آن آنلاین هستید،
سالها پیش زمانی که به عنوان داوطلب در بیمارستان مشغول کار بودم، با دختری به نام «لیزا» آشنا شدم که از بیماری نادری رنج می برد. ظاهراً تنها شانس بهبودی او، گرفتن خون از برادر هفت ساله اش بود، چرا که آن پسر نیز قبلا آن بیماری را گرفته بود و به طرز معجزه آسایی نجات یافته بود.
پزشک معالج، وضعیت بیماری لیزا را برای برادر هفت ساله او توضیح داد و سپس از آن پسرک پرسید: آیا برای بهبودی خواهرت حاضری به اون خون اهدا کنی؟


ادامه مطلب
دارم از زور خواب میمیرم با این که همینالان بیدار شدم :/  یعنی هی خوابم میبره هی بیدار میشم. شاید باور نکنی اما واقعا کنترلی ندارم. جوری خوابم میگیره انگار دو روزه نخوابیدم. نمیدونم چیکار کنم کارام مونده و ثانیه ای نیست که خمیازه نکشم :/ شانس من. لعنت بهش. هرچند دلیلشو کشف کردم ولی نمیشه کاریش کرد ://// بیخیال این حرفا. باید هرجوری شده کار کنم. عجب گیری کردما. 
 

تعیین جنسیت سنتی بخش اول
یک شنبه 11 اسفند 1398
0
 40
 
یک سوال معمولی: دختر یا پسر ؟
و یک جواب کلیشه ای سالم باشه فرقی نداره
اما همه میدانیم که فرق دارد و فرقشون هم قبل از اینکه اصلا لقاحی در رحم مادر شکل بگیره در ذهن پدر و مادر شکل گرفته اما واقعا چرا باید دختر با پسر فرق داشته باشه ؟
اولین فرق و سنتی ترین شکل تمایز دختر و پسر از زمانی در ذهن بشر شکل گرفت که همیشه پسر را جنس قوی تر که میتواند هم در کنار پدر چرخ اقتصاد خانواده را بهتر بچرخاند و هم د
من توی ماشین و کشتی و هواپیما شدیدا تهوع میگیرم مگه زمان کوتاهی رو توی ماشین و هواپیما باشم کشتی هم که کلا میبینم تهوع میگیرم! حالا من چه کنم که توی یک پرواز ۴ ساعته تهوع نگیرم و حوصله‌ام هم سر نره؟ چون متاسفانه توی این پرواز تنهام و خب اومدیم و شانس نیاوردم بغل دستیم آدم جالبی نبود و دلم نخواست حرف بزنم باهاش یا اصلا اون دلش نخواست... (پرواز طولانی تنهایی گاو است نقطه!)
هیچ چیز شما را از دویدن باز نمیدارد مگر اینکه چیزی در چشم شما فرو رفته باشد. مژه ها ، یک پرز از ژاکت ،حتی ذره بسیار کوچک از خاک که میتوانند مانند یا تخته سنگ در چشم بنظر برسند و آبشاری از اشک را بهمراه داشته باشند. البته در صورت اشک ریختن بسیار خوش شانس بوده اید چرا که اشک میتواند جسم را از چشم خارج کند.
اگر خارج نشود راه های زیادی وجود دارد که بتوان آن را خارج کرد.اقدامی که باید انجام دهید بسته به این دارد که چه جسمی و در کجای چشم قرار دارد.
ادامه
خب کار این وبلاگم تموم شد. همه مطالب آرشیو می شن. این که توی فضای مجازی هم آسایش ندارم و یه فضولی مدام دنبالمه که نمیدونم کیه و چی میخواد از جونم نشاندهنده شانس تخمیه منه. امیدوارم روز خوش نبینی اسکل جان. خدافظ وبلاگ نویسی. سلام دفترچه خاطرات قدیمی. اینم برای تو فضول اسکل من. آدرستو بفرس پست کنم برات:
#معرفی بازی #minesweeperحتما شما هم به بازی های پیشفرض سیستم عامل ویندوز سری زده اید و بازی #مین_یاب را تجربه کرده اید و احتمالا فکر می کنید این بازی یک بازی کاملا شانسی است و به شانس شما بستگی دارد که ببرید یا ببازید درحالیکه این فکر کاملا اشتباه است.چرا که این بازی دارای یک الگوی ساده برای یافتن مین ها است که علاوه بر اعتیاد اور بودن این بازی یک بازی بسیار مفید برای تقویت ذهن شما است که برای برنامه نویس ها توصیه می شود چون کاملا به تمرکز و تفکر سر و
اوایل دهه شصت تنها شامپوی موجود، شامپوی خمره ای زرد رنگ داروگر بود. تازه آن را هم باید از مسجد محل تهیه می کردیم و اگر شانس یارمان بود و از همان شامپوها یک عدد صورتی رنگش که رایحه سیب داشت گیرمان می آمد حسابی کیف می کردیم. سس مایونز کالایی لوکس به حساب می آمد و پفک نمکی و ویفر شکلاتی یام یام تنها دلخوشی کودکی بود. صف های طولانی در نیمه شب سرد زمستان برای 20 لیتر نفت! بگو مگو ها سر کپسول گاز که با کامیون در محله ها توزیع می شد، خالی کردن گازوئیل با
در مواجهه با حرفهای بی منطق و رفتار آدمای نادان و کم عقل،قرآن منطق قشنگی داره.
میفرماید که و "اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما"
وقتی کسی با نادانی با اونها (عبادالرحمن:بندگان خدای مهربان) حرف میزنه یا رفتار زننده ای میکنه، با بزرگواری و بی اعتنایی ازش دور میشن.
سلام در این آیه به معنی خداحافظی و ترک کردنه، البته نه با جسارت و درشتی و پرخاش، بلکه با سلامت نفس و آرامش.
پس وقتی پستت به آدم بی شعور و ناجوری خورد، انقدر خودتو زجر نده، انقد خودخوری ن
سلام، هستم، دلیل ننوشتنم این نبوده که مرده‌ام، نوشتن تو این دو روزی توی تقویمم نبود. دیشب داشتم با تاکسی می‌رفتم جایی، یه آهنگ گذاشته بود که "گر چه شاید روز دیدار تو در تقویم من نیست" خب، قطعه‌ی تاثیرگذاری بود، حالا نه اینکه عاشق شده باشم ولی اگر هم روزی عاشق بشم احتمالن عاشق کسی می‌شم که روز دیدارش توی تقویمم نباشه، غم‌انگیزه.
 حالا با تاکسی داشتم کجا می‌رفتم، داشتم می‌رفتم باشگاه کیک‌ بوکسینگ ثبت‌نام کنم، عقل درست حسابی ندارم، شانس
 من به عنوان کارگر ساده استخدام شدم. و قرار بود در انبار شیفت شب هم کار
کنم. اما با توجه به توانایی های خودم ، شانس داشتن رییس خوب، به عنوان
مسئول انبار Spare Part  انتخاب شدم و کارم فقط شیفت روز بود. حالا به
Maintenance Engineer  و Process Engineer  کمک می‌کنم. لپ تاپ دارم. سیستم
کار اینجا بسیار یا ایران متفاوت است. همه چیز شفاف است. افزایش حقوق
برابر با افزایش مسئولیت و دردسر هست. شاید در اینده در یکی از این دو فیلد
مهندسی کار کنم.
یکی از بدترین اتفاق‌هایی که میتونه توی زندگی خوابگاهی بیافته، اینه که شیر رو گذاشته باشی روی گاز تا جوش بیاد و بعدش یادت بره. اون موقع‌است که چنان بوی شیر سوخته کل خوابگاه رو فرامیگیره که تا دو طبقه پایین‌تر و دوطبقه بالاتر بوش میپیچه و کلی سر هستن که از در اتاق بیرون کشیده میشن تا بی‌مسئولیتیت رو بارها و بارها گوشزد کنن تا اینکه تا آخر عمر به سرت نزنه که دوباره بخوای توی خوابگاه شیر بجوشونی.
اما امروز بنا به یک اتفاق بسیار خوش یمن و عالی د
تا حالا دور و برتون آدمهایی را دیدید که توی هر شرایطی که هستن سعی می کنند بهترین باشند.
به نظر من رفتار این افراد قابل ستایش است و به عنوان یک سبک رفتاری الگوهای مفیدی هستند. خیلی خوش شانس که باشید یکی از این نمونه را ببینید و از رفتارش الگو برداری کنید.
این افراد حتی اگر از ریاست به خدمه یک رستوران هم تبدیل شوند باز در آن نقش هم عالی رفتار می کنند.
یک قانون کلی در مورد همه این نوع افراد صادقه:
مهم نیست نقش شون چیه، دوستش دارن یا نه، اگر بتونن عوض
..::هوالرفیق::..
دوشنبه بود، اولین روزی کشیک استیودنتی، با حضور سجاد1، اینترن صبورمان. روز شلوغ و پر کاری بود؛ یا بهتره بگویم برای تجربه اول این طور فکر می‌کردم. 7 نفر ترخیص و 3 تا انتقال به بخش یا بیمارستان دیگر داشتیم. یعنی 10 تا برگه‌سبز2 (Green Sheet) و 3 تا MCMC.
2 تا نسخه دفترچه بیمه نوشتم که یکی دو بار تکرار شد و دیگری سه بار نوشته شد؛ شانس آوردم که دفترچه بیمار به اندازه برگه برای نوشتن داشت. نمی‌دانم...
ادامه مطلب
با خدا با دیدن این پست شُکّه شدم، براتون لینک منبع و پایین گذاشتم خودتون کامل پست و بخونید.
به نقل از " تابناک " با گذشت دو روز و چند ساعت از اعمال سهمیه بنزین و افزایش قیمت آن، اوضاع کشورمان به شدت تحت تأثیر این تصمیم است تا جایی که دسترسی اغلب ایرانیان به اینترنت قطع شده و می‌توان نویسنده و خواننده این مطلب را در شمار معدود افراد خوش شانس در این زمینه دسته بندی کرد!
قضاوت با شما
لینک
داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
الان یکی از اینفلوئنسرایی که تو اینستا دارمش یه استوری گذاشت و سوال پرسیده بود اگر خاطره ی خنده دار از اولین قرارتون دارید بفرستید واسم یاد خاطره خودم افتادم ...
من کلا همیشه سرم درد میکرد واسه خرابکاری،اولین قراری که با یه پسر گذاشتم خیلی وقت پیش بود حدودا 6 یا 7 سال پیش ... بعد اونموقع اینجوری نبود ک عکس طرفو ببینی قبل قرار !منم ک کلا تا حالا ندیده بودمش و اون دیده بود و پیام داده بود،منم کوچولو بودم دیگ باهاش مچ شدم مثلا ،قرار گذاشتیم همو ببی
یکی از مشکلات سایتهای قدیمی و بروزنشده فارسی همین به هم ریختگی فونت و انکدینگ سایت است. ممکن است کلی محتوای با ارزش را به همین دلیل از دست بدهیم

تصویر رو از این وبلاگ قدیمی گرفته ام.
از لحظا فنی وب تغییرات گسترده ای داشته و ظاهر سایتها و سلیقه کاربران اصولا دگرگون شده است. حتی فونتهای فارسی بهتری این روزها در سایتها به کار می رود و از روزگاری که فونت تاهوما خدایی میکرد، گذشته است. فونت تاهوما البته هنوز هست. همین ادیتوری که با آن مشغول تایپم ه

اقامت کاری در اسپانیا
اقامت از طریق کار در اسپانیا یکی از محبوب ترین روش ها برای اقامت اسپانیا است. مهاجرت کاری به اسپانیا نیازمند یافتن کار در این کشور است که می توان از طریق سایت های کاریابی در داخل اسپانیا و یا مراجعه به اداره مهاجرت اسپانیا فرصت های شغلی اسپانیا را مشاهده نمود.
از الزامات مورد نیاز برای دریافت اقامت شغلی اسپانیا داشتن یک کارفرما در کشور اسپانیا است. برای این کار می توانید کارفرما را خودتان با ارسال رزومه به برخی از شر
پرسپولیس برد و رفت فینال جام حذفی. دیگه این حرفها که داره از پرسپولیس حمایت میشه رو قبول ندارم. حتی اگر اخراج ها نادرست هم بود، نتیجه که همچنان صف صفر بود چرا بازیکن سپاهان پنالتی را خراب کرد؟
اگه گل میشد شانس پرپولیس بسیار کم میشد، خرابش کردند و دیگر این را نمی شود به حساب حمایتها از پرسپولیس دانست
یکی از دوستام تو اوج مشکلی که داشتم به دادم رسید و نجاتم داد ، فکر کنم انقدر مدیونشم که حالا حالاها حسابم باهاش صاف نشه ، هر چی از این دوست شانس اوردم از دوست دیگه ام که بلاخره واقعا به لطف خدا ازش راحت شدم شانس نیاوردم. 
دیدین بعضیا ‌وقتی دهن باز میکنن کلا یه حرف درست ازشون نمیشنوید ؟ یعنی اون موقع که داره نهایت چرت گویی رو به اوج میرسونه و تو نمیدونی باید بهش چی بگی ؟ حالا شما فکر کنید یه همچین ادمی که کلا همش بی منطق حرف میزنه باهاتون دعوا کن

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عصر خمینی بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر شهرستان رزن مصباح الهدی http://kuroshkaber.loxblog.com نقد جوان واردات و تعمیر دستگاه های کارتخوان، پوز سیار ، ثابت و اندرویدی نشریه تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات نُد عکس دربـارهـ هـنـر روزمرگی..